Autor Zpráva
zatomik
Profil *
Ahoj,

Chtel jsem Vas poprosit o zhodnoceni tohoto navrhu webu zatomik.wz.cz. Zatim mam vytvorenou pouze malou cast a jedna se spise o zhodnoceni designu. V budoucno by stranky meli slouzit jako osobni web. Tak prosim o zhodnoceni, diky... nebojte se kritiky neco snesu, hlave kdyz uvidim z ceho se poucit:)
Lexter
Profil
Další povedená amatérská stránka ;)

1) Do titulku dej něco výstižnějšího než adresu webu.
2) Na můj vkus tam máš trošku moc divů :)
3) <div class="nadpis">QAM (Quadrature Amplitude Modulation)</div> - místo divu použij tag h2, ten se používá pro nadpisy druhé úrovně.
4) <div class="nadpis1">
Novinky
</div>

To samé.

5) Používáš třídy i když jsou elementy na stránce jen jednou. Pro tento účel slozuží identifikátory ID.
6) Používáš XHTML, avšak v něm je <br> zakázáno, dej tam ukončené <br/>
7) Dodej metatagy.
8) Chválím za klikací logo a odkazy uzavřené do seznamu.
9) Doplň zástupné texty obrázkům. Když si je totiž vypnu, nevidím ani fň ;) (alt).
10) Uzavři stránku patičkou.
11) Hezké logo ve vyhledávači ;) http://www.google.com/webhp?as_q=&num=10&filter=0&ie=windows-1250 (ovšem musíš počkat až ti google stránky zaindesuje. najdi si pár zpětných odkazů například v katalozích jako je seznam, atlas, centrum a další.
12) Stránky by si zasloužily ohraničení.


Jak říkám, na amatérské stránky je to dobré, nemáš se za co stydět ;). Rád vidím dobře čitelné texty i navigaci. Jen pár chybek mě tam mrzí, ale určitě je napravíš.
Petaan
Profil
Reklamu přesuň dolů. Jinak všechno už napsal Lexter
zatomik
Profil *
Tak jsem se pokusil zapracovat Lextrovi připomínky na web ( snad úspěšně:) ), akorát to ohraničení mi moc nejde, myslím, že takhle je to špatně.

Teď bych měl začít stránky plnit kloudným obsahem, ale to mě nikdy nebavilo a nebaví, radši si s pohraju s těmi základy a zbytek odložím. Tak se nedivte kdybych tu měl za chvíli další návrh:)
zatomik
Profil
Ahoj,

Opět jsem si hrál a vytvořil jsem nový design a web přepracoval. Chtěl bych Vás tak poprosit zase o kritiku http://zatomik.wz.cz/zelena.html. Muzete napsat i porovnani s predchozim navrhem (http://zatomik.wz.cz.
Vladosik
Profil
Po strance designu je puvodni navrh originalni a libi se mi. Ten druhy je takovy obycejny, jaky vidm dnes a denne.

Jinak mam pocit ze ve Firefoxu Ti ujizdi horni lista s odkazy. Pokud to neni zamer...
zatomik
Profil
Zamer to mel byt, ale take jsem uvazoval jestli to vsichni pochopi... asi by to chtelo budto zduraznit nejakym pozadim za hlavickou, ktere by koncilo listy nebo to odstranit.
zatomik
Profil
Ahoj,

Tak jsem po case zase vytvoril jeden graficky navrh. http://zatomik.wz.cz/grafika_modra.jpg Zajimal by me Vas nazor, co by jste navrhu vytkly? Jake barvy nebo pisma by mohli byt lepsi? A tez muzete srovnat s myma predchozima navrhama. Za zhodnoceni predem dekuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0