Autor Zpráva
SrabaLama
Profil
Dobrej den!!! nechcete mi kapánek zbuzerovat mé stránky??? Já vím že je to jednoduchý atd ale to je logický vzhledem k tomu ze delat stranky neumim... URL je zde: http://pantera.ic.cz děkuji

P.S. : když už budete hodnotit, neporadíte mi jak udělat aby levé menu a celý tmavý sloupec dosahoval až na konec stránky???
Icepoint
Profil
jestli mas cely stranky v jednom obalovym bloku (treba divu) tak mu staci dat na pozadi 1px vysoky obrazek a to tak, ze vlevo, kde je menu bude tmavy a zbytek svetly, a dat to opakovat ve smeru y (background-repeat: repeat-y;)

jinak stranky jsou celkem pekne barevne sladeny ...
vadi mi kombinace cestyni/anglictiny bud jedno nebo druhy ... oboje naraz vypada blbe ...
trochu mi vadi, jak je obrazek v headeru, tak ze je proste pravouhle oriznut ... chtelo by to nejakej prechod do ztracena anebo udelat obrazek na celou velikost headeru (jenze to s promennou sirkou stranky asi pujde tezko ...)

taky nechapu, proc je tam duplicitni menu (jednou vodorovne, podruhe svisle)
SrabaLama
Profil
diky za radu to zkusim...
Asi tam nakonec fakt dám tu češtinu. Už si druhý co mi to říká :)

A k tomu menu: To tam není duplicitní. Respektive JE ale jenom na prvni strance, jinak funguje jako sekční menu
SrabaLama
Profil
A ještě jak koukám na ty stránky: Tvoje rada je mi na p*d, protože tam mám ještě ten nápis Welcome to the...
Mistr
Profil
SrabaLama
(1) Ve stránce mi chybí nejěké ukončení. Jako máš menu oddělené hnědým proužkem, očekával bych něco takového i v patičce.
(2) V MSIE 6 SP 2 se mi nezamlouvá stav, který nastane, když myškou přejedu poíčko v menu. Toto políčko zbělá a není vůbec k přečtení (bílá barva písma na bílém pozadí se čte opravdu zle).
(3) Dívám se chvíli na toho gentlemana a říkám si: "Chudák, jak dlouho takhle musí s hlavou cvičit... Že mu z toho není zle?"

(4) Zkoušel sis ve stránce něco v prostředí MSIE 6 SP 2 označit? Jak to jde?
(5) Stránka http://pantera.ic.cz/gallery-anselmo.php by zasloužila opravu textu Kliknětě na obrázek pro zvětšení.
(6) Ve stránce http://pantera.ic.cz/gallery.php je, myslím, příliš okatá ona nesouměrnost vycentrování textů Vítejte na fan-stránce skupiny Pantera a Galerie obrázků.
(7) Počešti si text Klikněte na obrázek, podle toho jaké fotky chcete videt ze stránky http://pantera.ic.cz/gallery.php - a jen tak mezi námi: nechybí Ti za slovem "toho" čárka?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0