Autor Zpráva
Flip
Profil
Ahoj zhodnoťte prosím tento projekt. Chtěl bych slyšet kritiku designu, kódu a použitelnosti především... není to moc optimalizován pro SEO, jelikož není důvod, aby to někdo měl hledat... jedná se o jednorázový projekt k připravě na praktickou část maturitní zkoušky u nás na střední ... díky za konstruktivní kritiku viz. Mistr ;)
Flip
Profil
dovolil jsem si dát do hlavičky linuxového tučnáka a logo cisco(toto jsou totiž dvě hlavní náplně našeho studia)... možná je to nelegální ... ale nejedná se o žádný komerční projekt, tak snad vám to nebude vadit... ;)
Lexter
Profil
Nu což má to zajímavý stylů nestyl. Je to takový, jak já rád říkám nevelenedůležitý návrh.

1) Obrázky v hlavičce možná mají dle tvého studia nějakou spojitost, ale já tam vidím jen pár naházených obrázků bez ladu a skladu.
2) Mám brejle a špatně se mi čte patkové písmo v obsahu.
3) Nadpisy lehce přehlížím, zvýrazni je.
4)

<h1>Přidáno shrnutí a materiály pro Cvičení 01 </h1>
<h1>Vítáme vás na WEBU! </h1>
<h1>Zopakování základních příkazů, CDP protokol, MOTD, dotazy a odpovědi=)...Neděle 23. dubna v 13:00 hod!!</h1>

není co dodat.

Verdikt:

není nic moc co hodnotit, ale vcelku dobré ;)
Gekon
Profil
1.) Archív cvíčení?
2.) Velmi dobře čitelné písmo.
3.) Jednoduchý a přehledný kód
4.) Až na hlavičku, která je přeplácána, ale i přesto nevýrazná mi web přijde víceméně v pořádku.
5.) Text praktická maturitní zkouška v hlavičce je špatně čitelný.
Gekon
Profil
Lexter
Ty hájedničky bych moc neřešil, ale od toho je jiný topic, hádejte se jinde:)
Lexter
Profil
Gekon

Když se vrhnu do kritiky, tak sprdnu to co vidím :D
Flip
Profil
Lexter
díky za kritiku... ale přesto si myslím, že hodnotit se tám dá lecos ...

Gekon
děkují ad)1 ;)

5) vím o tom, zauvažuji nad jiným fontem....

a ty "hájedničky" změnim na dvojky, či trojky... z hlediska sémantiky ;)
Flip
Profil
nikdo nic víc ? :(
Mistr
Profil
Flip
díky za konstruktivní kritiku viz. Mistr ;)
Co bys rád?
Mistr
Profil
Flip
Nevím, zda mé poznámky využiješ, přesto je napíši:
(1) Osobně se mi sloupeček webu zdá příliš úzký.
(2) Dlouho mi trvalo, než jsem pochopil, že ten výrazný černý proužek je pod článkem, nikoliv nad ním, jak jsem se prve domníval.
(3) Ještě jednou k onomu výraznému černému proužku: Za tečku v datu by měla být mezera (například tedy takto 23.dubna 2007). A nuly v roce piš pomocí nul, nikoliv pomocí malého písmene "o".
(4) Hned v úvodu ve stránce http://www.maturita.flipovo.info/instalace.html píšeš (pokud jej máte pokračujte třetím bodem). Proč to hned hypertextově neodkázat?
(5) Ve stránce by, myslím, obrázky mohly být vycentrované a texty by nemusely být zarovnány do bloku i ve svém posledním řádku. Nevzniknou pak z toho takové optické čuňárny jako v řádku těsně nad obrázkem

či

(6) Občas Ti vypadla mezery, jinde zas čárka. Někde zas tečka naopak přebývá.

Ostatní zde snad již popsali mí předhodnotitelé.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0