Autor Zpráva
Brendan Shore
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaký je váš názor na nový web ?www.volneclanky.cz

Děkuji za konstruktivní názory.
souki
Profil
Zrovna jsem na tenhle web narazil díky http://bylijsmezde.cz/mate-moznost-prevzit-nektere-moje-clanky
Jako uživatel bych jednoznačně ocenil u kategorií zobrazit v závorce počet článků... Zvlášť teď v začátcích jsem se musel proklikat prázdnými kategoriemi než jsem trefil plnou
Keilew
Profil
Logo - příliš splývá odraz s logem - ubírá na čitelnosti.
Rámeček kolem přihlášení - v Opeře useklej hned za čudlíkem. Asi chybí padding...
Horní menu moc slepené. Celkově se mi nelíbí typografie, u ukázek článků je to vše nahulákané dohromady, aspoň pod Autorem bych nechal flek místa.
Tagy - já nevím, prostě divné...
Celkový dojem - moc to nedejchá, je to nahňácané, typograficky nevalné.
klokyn
Profil
Neprehľadné, neucelené. Človek v menu očakáva, že nemusí s myšou nadchádzať až nad samotný text. Chcelo by to display: block.
Inpocasi
Profil
Vodorovné menu je značně nepřehledné
DJ Miky
Profil
Celá stránka je dosti nalepená na okrajích viewportu, aspoň 10 px padding by nebyl vůbec na škodu.
Dingo
Profil *
Na me je to trochu neprehledny. To levy a hlůavni menu je ok, prihlaseni bych dal do tela stranky a ne nahoru. Na misto prihlaseni bych tam soupnul to vyhledavani. Div#tagy bych videl radeji uzsi a na stojaka protoze takhle je hrozne na ráně - ostatně je to vlastně i cílem, že. :-) ale stejne je to rtochu rusivy. Jinak se mi to celkem libi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0