Autor Zpráva
Lexter
Profil
Návrh:

http://data.ljt.cz/navrhy/res/

Bacha je to velké, dohromady asi 700 Kb.

Asi vám přijde, že je škaredé logo, ale to bude tím, že jsem žádné nedělal, bude dodáno později. Budu také asi muset provést pár úprav se vzorky, aby se to aspoň dalo nakódovat. Zadání znělo, stylová a domácká restaurace (zkráceně).

Tož do mě.
Mistr
Profil
Lexter
(1) Ty souvislé vodorovné pruhy na pozadí nejsou jednolité. Toť záměr?
(2) Zrovna u restaurace mi položka Zpět domů cosi evokuje... Že by: mladším 18 let nenaléváme?
(3) Na první pohled se mi zdá ten hlavní sloupec dosti tmavý.
(4) Ve webu se dostkrát objevuje číslování 01, 02 apod. Má to nějakou vzájemnou souvislost?
Lexter
Profil
Mistr

1) ano
2) Přepíšu, máš pravdu ;)
3) Máš pravdu, měl bych ho zesvětlit.
4) Ani ne, ale zákazníka zajímá jak to bude vypadat. v menu se to líbbí i mě, ale očíslování v obsahu asi odstraním.

Díky za tipy ;)
koudi
Profil
Mě osobně se moc nelíbí, jak subpoložky v menu (respektive jejich hvězdičky) svítěj. Buď bych to trochu zmírnil, nebo nechal svítit ty hlavní nadpisy. Ale jinak pěkné.
Railbot
Profil
Lexter
Tio listí a podobné kravinky bych vypustil a nahradil něčím jiným. Za prvné to zbytečně komplikuje kódování a za druhé bude stránka dosti objemná a pomalu se načítat.
koudi
Profil
Tio listí a podobné kravinky bych vypustil a nahradil něčím jiným. Za prvné to zbytečně komplikuje kódování a za druhé bude stránka dosti objemná a pomalu se načítat.
Mě se to docela líbí, ale kódovat bych to určitě nechtěl :)
Lexter
Profil
O kódování se nestarám, to si zařizjue zákazník. Ono by to bez listí dost schudlo a to nechci.
Railbot
Profil
Lexter
Ono se dá stavět i na detailech. Aby byl web pěkný, tak na něm nemusí být hned celá botanická zahrada...a jak říkám, bude to zbytečně velké.
Lexter
Profil
Railbot

Když si vyhraju s kompimačními programy a udělám pár malých změn, nebude to nijak brutální ;)

To neříkám, že tam musí být celá botanická zahrada, kdyby byla, zazelenal by se vám monitor :D
quinux
Profil
Lexter
No, ten kdo to bude kódovat tak tě asi přerazí ;o)

Nadpisu "navigace" dle mě pokulhává čitelnost.
Ty čísla v menu bych řekl, že budou mást uživatele. Asi nepříjdou na to k čemu jsou.
Ty "vlnky" pod nadpisy se mi tam nelíbí.
Text se mi zdá příliš malý a barva odkazu v textu zhoršuje jeho čitelnost.
Taky bych šířku webu viděl spíš do 800x600, přijde mi zbytečné takovýto web roztahovat. Menu se tak stává příliš mohutné.
Lexter
Profil
quinux

1) Budu se bránit :D
2) Popřemýšlím nad tím zcela určitě :)
3) Záleží na mě a i na zákazníkovi, uvidíme co mi na to řekne.
4) Spravím, to je pravda, dnes už nic nevidím a to ani text, který píšu.
5) Menu má být stylováno jako rejstřík v lístku, ale uvidíme, zda se mi to podaří srazit.

Díky za rady ;)
tozi
Profil
celkom pekne,len hlavička pôsobi chaoticky aj bez loga,ani som si skoro nevšimol že tam nieje :).Prerob jednoznačne hlavičku,aj ten pattern vo vrchných pasoch tam nejako nepasuje.Navrhoval by som skôr ten header urobit vektorovy,mohlo by to byť zaujímavé.Ešte to pozadie,máš tam nejake prelinačky čiernej ktore su prehliadne,vyzerá to divne.Nechaj to skôr ako jeden vzor.
Lexter
Profil
tozi

Vektory by mi k restauraci neseděli, takže to asi padá (každopádně díky za nápad).

Až dostanu logo, určitě se mi bude pracovat lépe a dám to do kupy. :)

Díky všem za názory a přeji hezký večer ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0