Autor Zpráva
jakub89
Profil *
Prosim, napiste svoj nazor na moju stranku http://www.efekt.sk. Teda co si myslite o designe, obsahu a usporiadani stranky no a tak podobne. Dakujem vam..
Inpocasi
Profil
Kontak se většinou píše do patičky
tiso
Profil
-nečitateľné
-tabuľkový layout
Lexter
Profil
1) Prťavá navigace.
2) Prťavý obsah.
3) Pravý sloupec zbytečně na úkor předešlích bodů roztáhlý.
4) Fórum máš v rámu, proč?
Miloš
Profil
Barevný scrollbar – chvíli jsem musel přemýšlet, za co to mám chytnout. Zruš to (v kontrastu s bílým pozadím body to stejně není hezké).
jakub89
Profil *
Dakujem za dotazy.. priebezne sa snazim vychytat chyby.

-nečitateľné

Ako to mysliš? malé písmená, slaby kontrast alebo blbe texty:) ?

Fórum máš v rámu, proč?

No na tom pracujem... nejak mi to nejde dat priamo do stranky ale raz bude musiet ;)

Barevný scrollbar

Heh, IE nepouzivam a nevsimol som si to pri testovani...

vdaka vsetkym za prispevky
Miloš
Profil
jakub89
Barevný scrollbar
Heh, IE nepouzivam a nevsimol som si to pri testovani...


Heh – a proč to tam teda máš, když IE nepoužíváš – tos vlastně napsal něco, o čem`s nevěděl, co to udělá?
Mmch když děláš stránky, měl by sis to sám napřed otestovat ve všech současných běžných prohlížečích – krom toho scrollbary barví i Opera.
tiso
Profil
jakub89 nečitateľné vo význame slabý kontrast a malé písmo. Hodnotiť text nebudem...
Vladosik
Profil
Nelibi se mi barvy, na te strance se ztracim.

Dole mas tri doporuceni od AdSense na produkty. Tim ale porusujes pravidla, protoze tyto mohou byt na strance pouze dve...!!
jakub89
Profil *
a proč to tam teda máš, když IE nepoužíváš

ja som upravoval uz hotovu sablonu v ktorej som si to nevsimol.. ale je pravda ze je dobre si cely kod pozriet aby som vedel co tam mam..
jakub89
Profil *
Dole mas tri doporuceni od AdSense na produkty. Tim ale porusujes pravidla, protoze tyto mohou byt na strance pouze dve...!!

dva tlacidla, ale ak sa nemylim na jeden produkt, cize by ich tam mohlo byt spolu 6

"Okrem reklamných jednotiek, vyhľadávacích polí a odkazových jednotiek uvedených vyššie je možné na stránke zobraziť najviac dva tlačidla Sprostredkovania na jeden produkt."
Vladosik
Profil
jakub89
Promin, spletl jsem se, z te slovenske citace jsem to pochopil lepe nez z ceskeho AdSense:-)
jakub89
Profil *
-tabuľkový layout


Pomoze mi ho prosim niekto najst? Ja uz fakt netusim, a preco to robi a KDE je v kode chyba!! :(

Na uvodnej stranke to nieje, skor tu vpravo http://efekt.sk/index.php?clanek=6
Miloš
Profil
jakub89
-tabuľkový layout
Pomoze mi ho prosim niekto najst?

Layout = rozvržení, prostorové rozložení
Tabulka = konstrukce <table><tr><td>…

Tabulky souží k zápisu tabulkových dat, jako jsou například školní rozvrhy.
Vzhled stránky nepatří mezi tabulková data – zde je tabulka zneužita k účelu, ke kterému nebyla určena.
Tabulkový layout znamená to, že jsou prvky na stránce rozmístěny pomocí tabulky (resp. více tabulek), což je zastaralé řešení, které v současnosti nemá rozumné opodstatnění.
jakub89
Profil *
Jaj tak... tak to je trapne, ja som myslel (neviem preco, nejak mi to z toho nazvu vychadzalo) ze ide o nejaku chybu v tabulke. No to je teraz jedno .)
radim93
Profil
Ta bílá se tam nehodí. Je to takovej průměr.
5-6/10
jakub89
Profil *
Zdravim,
Po nejakom case som sa snazil vylepsit stranku a zmenit design. Tak teda ak by ste mali zaujem o hodnotenie tu je www.efekt.sk. Na porovnanie stara verzia je tu. Mam pocit ze to nezobrazuje vzdy a vsade spravne kodovanie UTF-8. Tak by som rad vedel, ako to zobrazuje vam.. a ak je tam chyba aj nejaku malu radu, pretoze som skusal vytvorit .htacess ale ale ak som zmenil kodovanie tymto sposobom zmenilo sa vzdae aj na subdomenach, kde nieje kodovanie utf8. Mne to vsak funguje normalne tak neviem. V kazdom pripade privitam navrhy na zlepsenie.
kralpet01
Profil
Anketa
Akým spôsobom zarábate cez internet?
Mám vlastný e-shop
PrijĂ­mam reklamnĂ&copy; e-maily
Zarábam s AdSense
Predávam linky na mojej stránke
Investujem do HYIP
Investujem do Autosurf
iným spôsobom..

máš menší chybu v kodovani
minsky
Profil *
ten oranzovy text na sedem pozadi se spatne cte, resp je to necitelne.. a na bilem to taky nenio moc lepsi, asi by to chtelo jiny odstin ;)
jakub89
Profil *
Ahoj, mam stale problem s kodovanim. Do suboru .htaccess som dopisal toto:

AddDefaultCharset utf-8

Problem sak nastal v tom ze aj na subdomenach sa zmeilo kodovanie na UTF-8 co som nechcel. vid. zdravie.efekt.sk. Neviete ako to jednoducho zmenit?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0