Autor Zpráva
Michal.H
Profil *
Chci se zeptat na Váš názor.
V současné době budeme upravovat naše firemní stránky, zadali jsme vypracování návrhů několika grafickým a design. studiím, ale bohužel výsledek neodpovídá přesně naší představě, tudíž uvažuji o variantě zakoupit již hotový design /šablonu/ a nechat to upravit do finální podoby.
Cenově to vychází nesrovnatelně lépe /šablona cca 50-60 USD/, design je opravdu profesionální a líbivý...
Ovšem nevím, jak je to s validitou kódu, popř optimslizací, u některých free šablon to je mazec.
Jaká je váš názor, doporučujete tuto variantu, popř. máte někdo zkušenosti...?
Michal.
Gekon
Profil
Zkušenosti nemám, ale kupovat web pouze podle jednoho obrázku asi to pravé ořechové s čokoládou nebude. Zkuste se zeptat autorů jak jsou na tom s validitou a podobnými zbytečnostmi a pak suďte. I když pořídit si nějakou hezkou šablonku za dvanáct stovek nemusí být k zahození:)
quinux
Profil
Michal.H
Můj názor je, že pro firmu se šablona nehodí, protože se ztrácí originalita. Stejnou šablonu může mít několik dalších webů a to pak "není ono". Cenově těch 50-60 USD možná vychází lépe, ale ztrácí se ta originalita a jedinečnost. Co se týče těch kódu, tak že nejsou validní nebo, že mají "hrozný" kód, to přece nevadí, dá se to překódovat.

Jinak nevěřím, že jsi nenašel grafika, který by nebyl schopen udělat návrh dle požadavků, přece nemusí to být hned na poprvé, ale může se to opřipomínkovat a upravit. :)
Vladosik
Profil
Michal.H
Nevybral jste zrovna nejlepsi sekci pro sve tema.

Myslim si ze na tomto foru najdete spoustu sikovnych lidi, kteri vam design radi udelaji, staci to dat do spravne sekce.

Jinak o validitu bych se nebal. Navic pokud ji budete kupovat, byva uvedeno, v jakem doctype je sablona validni.

Sablonu kterou jste si vybral si ale muze koupit i spoustu dalsich lidi a pak budete mit web, ktery ma na internetu dalsi stovka lidi a to urcite nechcete. Proto spise doporucuju zkusti si dat poptavku do sekce "Práce a zákazky".
Vladosik
Profil
Ja nez to naskrabu, tak me dva lidi predbehnou:-D Ale aspon jsem se vice mene shodli...
Petr Tichý
Profil
Michal.H
U designu na prodej se většinou píše třeba XHTML Strict validní, table-less a tak podobně. A kdyby bylo nejhůře, tak si můžete nechat obdržené .psd nakódovat znovu.
YoSarin
Profil
quinux
Stejnou šablonu může mít několik dalších webů
Vladosik
budete mit web, ktery ma na internetu dalsi stovka lidi

Pokud vím, tak existují i šablony které se dají zakoupit včetně záruky, že již nebudou dále poskytovány ke stažení. Cena ale bývá řádově vyšší.
Railbot
Profil
Michal.H
Pokud ukážeš prstem na nějaký design, tak si myslím, že se najde někdo šikovný, kdo pro tebe něco takového vytvoří za polovinu ceny a budeš spokojený. Navíc s jistotou, že přesně ten samý design nenajdeš na další stovce webů.
quinux
Profil
YoSarin
Pokud vím, tak existují i šablony které se dají zakoupit včetně záruky, že již nebudou dále poskytovány ke stažení. Cena ale bývá řádově vyšší.
Ano, ta cena se pohybuje kolem 1000 USD (podle toho co jsem viděl) a to už teda vyjde levněji nějaký grafik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0