Autor Zpráva
Luba
Profil *
http://lswebdesign.own.cz
Keilew
Profil
Hrubky, kódování, kód, rozpadající se layout, www.jakpsatweb.cz, galerie.
Lexter
Profil
Co to je na pozadí????

Špatný kontrast menu, nevyhradil jsi pro něj dost velký prostor. Špatné kódování. Co na to říct? Mám tvrdou konkurenci!
Keilew
Profil
Lexter
Tu ironii bych si odpustil...
Lexter
Profil
Keilew

To v mém případě není ironie.

Odkazy jak jsi chtěl.

www.moderniweb.cz
www.jakpsatweb.cz
www.interval.cz
http://webgrafika.ljt.cz
www.wellstyled.com


Tady se toho dost naučíš. Na webgrafiku se ani nekoukej, to jen spamuju.
Keilew
Profil
Lexter
No i když když to tak čtu, tak souhlasim:-))
Flip
Profil
"Master mezi amatéry" nazval bych to trochu jinak ... "král mezi amatéry" ¨
grafika není nejhorší, ale její nakodování je hrůza, text zarovnan na střed? dobře se to čte... layout se rozpadá... další BFU v oboru webdesign
Lexter
Profil
Doporučuji si znovu projít základy hlavně tady na jakpsatweb.cz. Přečíst si něco o důležitosti kontrastu a grafice na web.
Keilew
Profil
Edited: smazáno pro nesouvislost s tématem:-) Jen chci podotknout, že Lexter mě urazil:-)
Lexter
Profil
Keilew

Ty jsi ale potvora. Já jsem příživník a už toho nech pane webdresingére! :D

Edit:

Špatně jsem pochopil odpověď, myslel jsem to na něco docela jiného :)
Miloš
Profil
Luba
Ke zdrojům výše uvedeným vřele doporučuji nahlédnout i do pravidel českého pravopisu.
…až po obědnání sady kol. Moje práce zahrnuje vševhny standarty.
Ty ědnáš? A i kafe je standard. (vševhny je pak sice obyčejný překlep, ale než neco vyvěsíš, přečti si to po sobě).
A ůvod? To teda ůůů!
Vladosik
Profil
Luba
Koukal jsem i na stranky co mas v referencich a nemuzu si pomoct, ale ve Firefoxu mi vsechny prijdou nejake rozpadle... Nekde je jasne poznat, ze je to spatne udelane, nekde to vypada snad i jako zamer...
klokyn
Profil
Luba
Človek sa celý život učí, ale až keď si je istý, že niečo ovláda, môže sa do toho pustiť poriadne. Ty si si už taký istý, že ponúkaš webdesign za peniaze? S tvrdením "master medzi amatéry" rozhodne nesúhlasím.

- vo firefoxe sa to rozpadá
- css patrí do vlastného súboru
- neklikacie logo
- navštívené odkazy sú takmer neviditeľné
- odkazy v texte sú nepodčiarknuté, to čo nemá byť podčiarknuté, podčiarknuté je
- h1 asi považuješ za zbytočný
- atď, atď, atď
Petr Tichý
Profil
Ou, tak právě tímto ztrácí slovo webdesign svůj význam. (Jsem také amatér.)
l007
Profil *
Luba
Takže asi takhle
1) po dokliknutí odkazu v referencích se po vrácení na stránkách ten odkaz zšedl a není skoro k rozeznání od pozadí
2) reference bych nedělala ve flashi a nepoužívala bych písmi Comic sans.
3) Nevím, proč se na začátků mění pozadí (bílá šedá a další barvy)
4) jestliže na internetu uvádíš ceny tvých prací, měl bys mít živnostenský list.
5) když už tak se místo meil píše e-mail a nebo bez e-
6) u galerie se mi nelíbí náhledy a nelíbí se mi, že když na ně najedeš a klikneš, tak se octneš úplně na jiné stránce
Toť ode mně asi vše.
Luba
Profil *
JJ dik za realitu..., no musim se moc a moc učit.
Luba
Profil *
jsem to předělal :D tak mě zas mužete zhodit, jo a nevim proč mě nejde diakrytyka?
Mistr
Profil
Adresa správně: http://www.lswebdesign.own.cz/
Miloš
Profil
Luba
jsem to předělal
Si děláš řiť? Pozadí znečitelňuje veškerý text, naboli, jak praví Juhůův Ajči:


— :hover menu – nepříjemné vlnění
— Klikací logo
— Když vypnu obrázky, jediný text, který zůstane, je: Úvodem, Novinky a Samozrejmostí je. Fuj.
— Podtržený text, který není odkazem („Samozrejmostí je“) — naopak! – samozřejmostí je takové texty nepodtrhávat; to může udělat jen *** (píp).

kompabilita se všemi prohlížeci – ale není to kompatibilní se zdravým rozumem.
profesionální zpracování – ne, to je totálně zprasené (prasofinální) zprasování.
moderní standarty... – nestandardní čeština…
slova jsou zbytecná – To teda jsou. Prchám.
Mistr
Profil
Luba
A poznámky k předložené upravené variantě? Jsou podobné těm, co již zazněly výše k předchozí verzi:
(1) Písmo je naprosto nečitelné. Obrázek v pozadí vše "přetluče".
(2) Neklikací logo.
(3) V prostředí MSIE 6 SP 2 si nelze (prakticky) nic označit.
(4) Ctíš moderní standarty? Asi ano, i když žádnou vlajku jsem u Tebe nenašel. A pokud myslíš moderní standardy, pak si oprav písmenko v textu.
(5) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Mateš tím čtenáře.
(6) Má IP adresa je 85.71.189.67? Díky za informaci. A co já s tm?
(7) Proč mají "pidi" obrázky v Referencích takový velký datový objem?
(8) Menu doplň tzv. hover efekt.
(9) Chybou je stálý titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(10) Ve stránce http://www.lswebdesign.own.cz/kontakt.html si oprav Tel: na Tel.:
(11) Proč musím ve stránce http://www.lswebdesign.own.cz/kontakt.html ručně mazat texty v jednotlivých políčcích formuláře?
(12) Občas Ti vypadnou háčky či čárky.

Upřímně řečeno, na to, že o sobě tvrdíš, jak respektuješ profesionální zpracování, tak ten dojem z Tvého webu nemám. Ještě štěstí, že jsi zůstal u těch vlajek a nezajišťuješ i moderní standardy svého zpracování.
Mistr
Profil
Miloš
Byl jsi rychlejší...
Luba
Profil *
:D podele toho webu si o mě musite myslel ze jsu uplnej dement, to zcela chapu! ale je to jen 4fun proste delam weby kamošum jen tak a tak jsem si udelal toho profil, jj prehnal jsem to s těma slovama... ale co :D jinak dik na profi nazor!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0