Autor Zpráva
Školník
Profil
Dnes nastal den, kdy se negrafik vrhl do pokusu o grafickou tvorbu. Prosím všechny shovívavé kritiky, kteří k tomu mají co říct, o názor. Prozatím jsem se nepouštěl do jednotlivých stránek, mám tu náčrt úvodní strany.

http://pracovniweb.kvalitne.cz/rumanebi.jpg

Pusťte se do mě, díky..:-)
klokyn
Profil
Vôbec to nie je zlé, len ten text nie je dobra zvládnutý. Nastavil by som mu vyššie riadkovanie, nejaký text-indent a teraz v návrhu vyzerá ako "tučný", ale to bude zrejme anti-aliasingom.
Lexter
Profil
1) Tak mě chybí patička, propracovanějí návrh obsahu.
2) Na webu se ti tak malé písmo nebude vyhlazovat, tudíž ho i do návrhu dej nevyhlazené.
3) Kdyby bylo k dispozici logo, bylo by to velmi zajímavé.


Jinak velmi pěkné, ale chce to zapracovat, je to velmi nedokončené.
Petr Tichý
Profil
Celkem nudné a fádní. Chtělo by to barvičku navíc a nějaký prvek na oživení.
l007
Profil *
Petr Tichý
Nezlob se na můj názor, ale v podstatě je to jenom pár obdelníčků, který jsou na sebe nalepený.
Souhlasím s tím, kdo tady vyřkl, že by to chtělo patičku. Jinak je to moc roztáhnuté (na můj vkus nevkus :-))
Školník
Profil
Díky všem za odezvu. Jak jsem naznačil výše, je to moje první grafická práce. Snad jsou i horší..:-)

klokyn Řádkování jsem upravil, text-indent se, myslím, mimo ČR moc nepoužívá. Rád se ale nechám poučit pokud tomu tak není... Mimochodem, o nastavování textu jsem doposud nevěděl, díky za rozšířeí obzorů. Vyhlazování jsem taktéž vypl.

Lexter Patičku jsem přidal, je pravda, že tu stránku uceluje. Rád bych ji nechal přilepenou na dolním okraji prohlížeče. Obsah zatím nemám zadaný, takže nevím. Stejně tak logo, takový pokus o překreslení jejich současného je v levém panelu světle na pozadí.

Petr Tichý Díky, myslím, že to trochu oživila patička. Zkoumal jsem barvy, který by se hodily, ale asi nemam dostatečný cit, bojím se tam dát nějakou výraznější - napadá mě oranžová, např. #FF9A48. Co myslíš tím oživujícím prvkem?

l007 Řekl bych, že stále mnoho webů je sestaveno z pár na sebe nalepených obdélníčků.. Layout jsem se snažil srazit víc k sobě, zúžil jsem menu i levý panel.

A výsledek snažení je k nahlédnutí zde: http://pracovniweb.kvalitne.cz/rumanebi2.jpg

Díky vám za čas...
Lexter
Profil
Školník

Možná jsem hlupák, ale chtělo by to dodat druhý nadpis, ten první je zakryt.
V tom levém sloupečku se to písmo taky nevyhladí ;)

Já bych to tedy uvítal s více obsahem, hned pár článků z loremu.

pěkné
Školník
Profil
Lexter Co myslíš druhým nadpisem? Trochu jsem to poupravil... Posunul submenu, aby nezakrývalo text. Děkuju
Lexter
Profil
Školník


aha, dobrý v poho. Určitě ale přidej nějaký další obsah, třebas generovaný a zkus lehce domakat graficky ten návrh.
Petr Tichý
Profil
l007
Proč to říkáš mě?

Školník
Klidně zkus oranžovou, musíš to už v editoru poznat, jestli se tam hodí.
Školník
Profil
Tak jsem zkusil oranžovou, přidal jsem obsah a lehce jsem domakal grafický návrh, jak psal Lexter.. Pořád ještě nemam logo, proto ta bílá šmouha v hlavičce. A změnil jsem písmo pro název nahoře. Je to lepší?

http://pracovniweb.kvalitne.cz/rumanebi3.jpg

Díky
Lexter
Profil
Školník

Vyopadá to zajímavějí, lehce si ale přidal na chaosu :), třeba proč poslední nadpis má první písmeno modré a další ne? Cěřím, že je to jen chybka.
Školník
Profil
Lexter Ten poslední nadpis jsem tam omylem zapomněl..:-) Myslíš, že je to lepší zajímavější nebo méně chaotický? Omlouvám se, ale tu poznámku jsem úplně nepochopil... Barvu nadpisu jsem opravil a drobečkovou navigaci jsem odtučnil. Po dietě vypadá lépe..:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0