Autor Zpráva
rostislavk
Profil *
Zajímalo by mě, kolik bych měl zaplatit za tento web www.as-restaurace.cz.
Všechny stránky se dají editovat z admin rozhraní Wordpressu.

Děkuji

Profil *
no, já bych to viděl na cca 5000-12000Kč
YoSarin
Profil
rostislavk
Jen jedna perlička z sekce Helax club 69:
Pravidelně u nás hrají DJ , DJ, DJ, které doplňují hostující Djs.

Podle mě je to celkem dobře odvedená práce. Nedokážu posoudit jestlli to náhodou nekopíruje nějakou šablonu, ale věřím že ne.
Kamil V
Profil
Na stránce http://as-restaurace.cz/?page_id=3 ujíždí patička doleva (v IE 6)
Railbot
Profil
no, já bych to viděl na cca 5000-12000Kč
To je hodně pod cenou. Ten web vypadá moc příjemně. Funkčně také velice dobrý. Sem tam nějaký vada na kráse možná v IE 6, ale jinak dobré. Viděl bych to na víc.
Lexter
Profil
rostislavk

Zapracovat na hezkých adresách a bylo by to ještě lepší ;)

Design na mě působí velmi příjemně. Někřičí, jasné informace, přehledné, lehce používatelné. Prostě dobrá práce :)
koule
Profil *
zajímalo by mě-jak to může pohánět wordpress. Já sem si jednou stáhnul wordpress a ten měl uplně jinou stavbu.
Kdyby byl někdo tak hodný a měl na to náladu, mohl by mi sem prosím napsat jak se to dá udělat? dát do wordpressu svůj design? moc diky Nebo tutoriál
Lexter
Profil
koule

Stačí umět HTMl a CSS + vědět, co jaká značka ve WP dělá (například datum) a pak už jen poskládat- Skorem každý RS se dá stylovat jakkoli.
Ok3y
Profil
Tahle prezentace pokud design neni zkopirovany nebo pouzity z nejakych prednastavenych sablon ma cenu min 20tis
Aldred
Profil
Lexter,rostislavk
Zapracovat na hezkých adresách a bylo by to ještě lepší ;)
WordPress ma myslim primo v zakladni verzi moznost hezkych adres. Pri psani clanku nebo nove stranky je napravo boxik s moznosti zmeny adresy.

Jinak cenu bych videl tak 20 000,-.
Gekon
Profil
Příjemné na koukání, věřím, že i na posezení:) Až na drobé resty (posunutá navigace cca o 5px doprava v Opeře 7.5) a již zmíněný problém s patičkou v IE bych to viděl nejméně na těch patnáct tisíc.

Railbot
Tak od tebe vidím snad poprvé kladné hodnocení:)
RPG
Profil
Je to moc pěkné, jen se nemohu zbavit dojmu, že jsem tohle rozložení už někde viděl, jen v jiných barvách a s jinými obrázky.
Nox_lbc
Profil
20 000? 12 000? Koukáme všichni na to samé? Nepřicházím o nic, když nemám zapnutý JavaScript nebo flash? 5 000 a buď rád. Vždyť to jsou čtyři divy pod sebou, 100 řádků CSS kódu, 4 hodinky konfigurace a nastylování vlastní šablony ve WordPressu ...
souki
Profil
Řeknu vám, že fakt nemám rád stránky s velkou hlavičkou... Mějte ohled k lidem s 16:9 :o)
smajli
Profil
šablony pro WP stojí řádově 50$, pokud se jedná o unikátní tak 700$
dracek
Profil
já nevím, přijde mi to nějak moc obyčejné, chybí mi cool-urls (nebo jak se tomu tady říká ;)

cenu bych dal minimálně 5000 kč
quinux
Profil
Nox_lbc
5 000 a buď rád.
Jestli máš stejný přístup i ke svým pracem, tak se IMHO okrádáš.
Grafika 2000-4000 Kč
Kód 3000-5000 Kč
Úpravy obrázků 200-300 Kč/hod. (dejme tomu 2 hodiny)
Ten měnící se obrázek na titulce (nezjišťoval jsem jak je to řešeno, ale asi nějaký js) - 200-300 Kč (když počítám hodinu práce)
Plnění: 200-300 Kč/hod. (no, řekl bych, že 3 hodiny minimálně)
Konfigurace WP: 500-1000 Kč (záleží jak kdo si účtuje, někdo vůbec)

Když to teď spočítám tak při minimálních cenách se dostávám na 6700 Kč, při maximálních pak 11800 Kč.
Do toho by se mohla započítat klidně i předvýrobní analýza (pokud nějaká byla a byla-li by účtována) řekněme 1000 Kč.

Obě ceny, jsou podle mě v pořádku, ale ta nižší už bych řekl, že je dost nízká a nebál bych se jít na tu vyšší případně bych zvolil střední cestu.

PS. ty ceny berte spíše s nadhledem, více méně jsem je střelil od pasu, ale myslím, že "běžným" cenám (ne renomovane studio) odpovídají. ;o)
Railbot
Profil
Gekon
Tak od tebe vidím snad poprvé kladné hodnocení:)
To bude tím, že většina zde jinak prezentovaných výtvorů si žádnou velkou pochvalu nezaslouží. Toto je ovšem profesionální práce a tu dokáži ocenit a obdivovat jako každý jiný :)
zero0x
Profil
k tomi prisposobovaniu z wordpressu..

jedinou nevyhodou je to, ze je to cez php napisane, nie cez smarty..
Sid
Profil *
S tím enginem WP sis to hodně ulehčil, takže kódování srazím na min. cenu. Grafiky tam není tolik jak by se čekalo. S cenama šablon se to nedá srovnat. Tak 6000-8000 kč.

V IE jsou náhodný bugy v layoutu na různých stránkách (je to tím WP)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0