Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Dobrý den.
Nainstaloval jsem si na svůj server publikační systém Drupal a malinko poupravil šablonu internet_service, jenž je v systému implementována. Podotýkám, že konečnou podobu stránek ještě nemám zcela dořešenu, ale již mám nějakou představu o celkové vizáži. Ikona F-18 Hornet byla stažena ze stránek www.jaknaweb.com.

Pozádí header bylo vytvořeno v grafickém editoru Gimp (vlastní práce). Rád bych znal Váš názor na tyto úpravy. Předem děkuji.
S pozdravem Jan Rippl
lydoop
Profil
http://tvujweb.com


animovaný gif dost ruší.
nadpis v headeru je oproti pozadí dost nevýrazný.
a myslím, že to pozadí se ke zbytku stránky taky moc nehodí... (ale asi s ním bylo dost práce...;)
formulář pro login je na můj vkus moc široký.
nešlo by přeložit
Primary links / Please Login or Register / Request New Password / Search the Site / Advanced ???
Jan Rippl
Profil
Ten překlad se asi nedokončil kvůli omezení paměti na serveru apache (zkusím manuálně), panel pro přihlášení asi deaktivuju a nahradím odkazem na sekci pro uživatele. Zkusím jej udělat neanimovaný. Jde o to, že součástí toho projektu je i snímkování regionu prostřednictvím BPP (bezpilotní letadla). Pokusím se to barevně vyvážit.
Jinak děkuji
Gekon
Profil
Jan Rippl
Nějak jsem nepochopil smysl toho GIFu. Návraty k amatérismu?
Vše podstatné shrnul lydoop, jen dodám, že kód je dost ošklivý, i když za to asi nemůžeš ty.

Edit: Vy používáte jako BPP Hornety? Bohatý region:))
Jan Rippl
Profil
Nějak jsem nepochopil smysl toho GIFu. Návraty k amatérismu?
Nastává opět sezona, kdy budu snímkovat Ašsko z ptačí perspektivy s pomocí rádiem řízeného samokřídla, a protože jsem nic lepšího nenašel, použil jsem toto.

Co se kódu týče, původně jsem si tam chtěl umístit ten svůj CMS, ale to by byl ten kód ještě ošklivější, a neměl bych k dispozici tolik funkcí :-D
Jan Rippl
Profil
Tak jsem odstranil ten animovaný gif a nahradil svým vlastním "výtvorem". Snad už to trochu vypadá jako logo...
Gekon
Profil
Jan Rippl
Sice se to nehýbe, ale nezaujatý pozorovatel by v tom stěží hádal něco, co má létat.
Jan Rippl
Profil
Vyřešeno (alespoň myslím)...
Tahle šablona se mi zdá přiměřená budoucímu obsahu.
Možná se pzději pokusím o vlastní logo.
Druid
Profil *
Průměr řekl bych....
bukaj
Profil
ta favicona... no... zdá se mi, že dnes má takovou každý druhý, takže mi přijde na nic.

v pravo nahoře v hlavičce po najetí na odkaz, co to panebože je za statusbar, který tam... imho to je prostě příšerný! ;)

a jinak nevim, takový nic moc... jako zaprášené staré album plné starých fotek dávno mrtvých lidí
Jan Rippl
Profil
Tak jsem šablonu změnil, snad to vypadá lépe (nyní na www.mokriny.cz). Do úpravy vzhledu šablony se mě moc nechce, tak se spoléhám na defaultní vzhled.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0