Autor Zpráva
-
Profil *
Ohodnotte mi web http://www.online-hry.saspark.eu/ díky. Myslíte, že weby s online hrami mají budoucnost?
Lexter
Profil
1) Hlavička je problém. je chudá a velmi neuměle udělaná, postrádá jakoukoli spojistost s obsahem webu. Co třeba pajduláček, co metá kozelce?

2) Nadpisy jednotlivých her zarovnej, takhle jseou některá tak a některé zcela jinak.
3) Zvětši odsazení textu od obrázků.
4) Prozatím bych oddělal počítadlo. Ať lidi neví, že je to nový web.
5) Chybou je stále stejný titulek stránky, ať už se hnu kamkoli.
6) Máš seznam her a odkazy jako je kniha a další pohromadě. Já bych je určitě viděl oddělené, takhle se tam ztrácejí a IMHO tam nepatří.
7) Nadpis v logu nebude? ;)
8) Webů s online hrami je strašně moc a Zkus lépe ostylovat anketu,mnohem kvalitnejší. Bohužel pro tebe.
9) Zkus lépe ostylovat anketu.
10) Kniha vyoadá dosti humpolácky, promákni ji.
11) na můj vkus je to na web s online hrami příliš tmavé a smutné, viděl bych to spíše na jásavější barvy a sem tam nějakou srandičku ;).
12) na stránce tvých ikon vidím kódy, ale bannery ne. To bych napravil. Chci hned vidět, co si budu na stránky dávat a vybrat si.
13) Informace u hryjako je autor a hlasování zesvětli, mě se to s mýma očima špatně čte ;(.


Verdikt:

Ono je těžké v tomto odvětví uspět. Chce to pořádně zapracovat. pokud tě to baví a chceš na tom dělat, tak dělej a já ti budu držet palce i na nohách. Chce to hodně práce, hlavně na obsahu a taky dost na designu.
12) <hr size='1' color='gray'> : to by šlo zapsat do CSS.
13)
Milda
Profil *
-
pěkný redakční systém stažený ze www.sunlight.profitux.cz
udělěj si svůj vlastní web.!.
Lexter
Profil
Milda

Pěkný spamer na www.jakpsatweb.cz .
Táhni si na svůj vlastní web!

:D
Milda
Profil *
Pěkný spamer na www.jakpsatweb.cz .
Táhni si na svůj vlastní web!

Kdo je spammer? ten jeho web je ale fakt stažený.
Petr Tichý
Profil
Milda
RS != web
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0