Autor Zpráva
Cereakiller
Profil *
Rád bych požádal o váš objektivní názor na diskuzní fórum s mysql, které právě vyvíjím. Zejména kritiku co se týče jeho funkčnosti a jak se vám s ním pracuje. S grafikou si můžu lámat hlavu později, i když už nějaký ten vzhled mám. Přikládám popis všeho, co už fórum umí, odkaz je zde: http://eme-forum.xf.cz/ukazka

Popis současné verze:

-Registrace, přihlašování uživatelů
-Přidávání kategorií
-Vytváření nových diskuzí
-Nastavení vzhledu, popdisu a avatara, počtu příspěvků na stránce
-Mazaní a editace vlastních příspěvků
-Admin může editovat a mazat všechny příspěvky
-Text zprávy i podpis podporují bbcode

Co se běhu na různých prohlížečích týče, testoval jsem ho jen na firefoxu, takže nevím, jak se pošmoulí na jiných prohlížečích. Díky za shovívavost, fórum je ve vývoji teprve týden.
dracek
Profil
Cereakiller
s mysql, které právě vyvíjím
No, to určitě ;-)

-Admin může editovat a mazat všechny příspěvky
Lepší by bylo, když by se daly na jednotlivá fora nastavovat opravneni uzovatelum primo.

Jde citovat zpravy?
Cereakiller
Profil *
Co měl znamenat ten rádobyvtipnej komentář "No to určitě". Možná jsem hloupější než sušička, ale nějak ho nechápu. Co se ti nezdá na tom, že vyvíjím fórum? Možná jde o trošku nešťastnou formulaci, ale na téhle hrozné klávesnici se mi rozhodně nechtělo psát "běžící na mysql". Říkám, že je ve vývoji, a na citacích se pracuje. Zatím můžeš vložit citaci přímo do zprávy pomocí tagu [quote]. A pokud jde o toho admina, nepočítám, že by to fórum bylo tak gigantický, že by potřebovalo armádu moderátorů, jeden admin, popř. více adminů se stejnými právy zvládne totéž :p
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0