Autor Zpráva
pafkoo
Profil
ahoj, zkusil jsem udělat návrh svého portfolia. je to už několikátý návrh. ale zkouším dokud to nebude to pravé ořechové. tak co na to říkáte? tady to je
koule
Profil *
moc pěkný, ale zdá se mi to podobný programujte.com
Railbot
Profil
To bude téměř všechno písmo obrázkem? Menu, nadpisy, patička...
Manq
Profil
Railbot
proč i patička?
fanky
Profil
u tohoto webdesignera bych si nic neobjednal, prijde mi to proste pubescentni, jeste nevytribeny styl, nehezke

divne odlesky v nadpise a menu a pro me depresivni barvy
pafkoo
Profil
Railbot: no zamýšlím to tak, ale ještě nejsem úplně rozhodnutý.

fanky: tvůj názor akceptuji, i když mě trochu rozesmál :) nechápu co myslíš nevytříbeným stylem. podle čeho usuzuješ? s odlesky si ještě pohraju a barvy, každý má jiný vkus. takže s tím se určitě každému nezavděčím.
Manq
Profil
pafkoo
obrázky používej jen v nejnutnějších případech, když už to opravdu jinak udělat nepujde.
pafkoo
Profil
Manq
no ono právě to písmo, které tam je (nadpisy, menu) asi nemá každý. tak jsem to chtěl vyřešit obrázkem. můžete si říct, že když si vypnu obrázky, tak že nic neuvidí, ale uvidí. bude pod tím textová verze, která se zobrazí pouze když máte vypnuté obrázky. nevím, mě nepřijde, že by to mělo v konečné fázi tak velkou velikost, aby se to načítalo moc dlouho. ale třeba se pletu.
Manq
Profil
pafkoo
samozřejmě, že logo bude obrázek, ale nevidím důvod, proč by měla bý obrázkem i patička.
pafkoo
Profil
Manq
ja ani neříkal že patička bude obrázkem. možná to tak vyplynulo. ale to je jedno. obrázkem tedy bude: samozřejmě logo, menu a nadpisy. jen aby bylo ve všem jasno ;-)
Lexter
Profil
pafkoo
Já ti nevím, le portfolio by nemělo postrádat jistou dávku elegance. Tady po ní marně tápám. Není to špatné, to určitě ne, ale například fonty se mi nelíbí. Ten tvar v hlavičce pod logem taky nic moc. Nevím zda bych si s tím hrál dál nebo to zařadil do svého PSD koše.
pafkoo
Profil
Lexter
s tou elegancí máš pravdu. trochu tam chybí. a tím tvarem myslíš který? to jakoby "slunce"? :)
Lexter
Profil
pafkoo

No myslím, že oba, i ten palmový brush. Nebo i nadpisy. Já například pro nadpisy, pokud jde o stránky pro mě, používám Palantino Linotype, Georgia, Times new Roman a takové fonty, tady by se to však možná nehodilo.
pafkoo
Profil
Lexter
no to písmo v nadpisech a menu je Impact. a asi tě zklamu :D ta palma není brush, je to vyřezané z fotky;-)
Lexter
Profil
pafkoo

No vidíš :D, já bych to dělal brushem, s tímto se štvát jen kvůli palmě :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0