Autor Zpráva
Knopi
Profil
Ahoj, prosím o zhodnocení tohoto neoficiálního webíku o Tomášovi Rosickém. Pokud by měl někdo chuť číst, budu rád za každou nalezenou chybu.

- stránky wallpapers a DVD obaly ještě nejsou hotové, proto se dostanete na chybovou stránku.

- web je ve zkušební verzi, zdaleka není hotov.

Odkaz: http://www.tomas-rosicky.cz/

Předem děkuji za názory...
Manq
Profil
http://www.tomas-rosicky.cz/

pro líné
tozi
Profil
mne sa to páči,dobra práca.to menu nejako zmenit a bude super
Knopi
Profil
tozi: Ohledně menu, co konkrétně se ti nezdá? Ako zmenit? :o)
tozi
Profil
Knopi
ani neviem asi to pismo,mozno by som to dal mensie.neviem.neber to az nejak vazne inak je ten web ok :)
Sid
Profil *
Nelíbí se mně ten Tomáš v tom puzzle stylu vlevo nahoře. Protáhl bych ten fotbal. stadion doleva až nakonec. Takhle to na mě působí přeplácaně.
A to puzzle vlevo dole bych posunul na okraj toho bílého rámu.
Jinak je to solidní a zajímavý web a pravý sloupec je podle mě opravdu povedený.
Knopi
Profil
tozi: Musím nesouhlasit, určitě souhlasím s tím, co je menší to je hezčí, ale pokud mám obrázkové menu, tak velikost by tomu měla být přiměřená. Textový obrázek si v prohlížeči nikdo nezvětší.

Sid: Díky za názor, tuto variantu jsem zkoušel, ale přišlo mi to příliš prázdné.

Jinak budu rád za další rady a prosím o upozornění na případné drobné chyby.
dolik
Profil *
je to na *****
dolik
Profil *
je to na *****
YoSarin
Profil
Přidávám se k Sidovi - tomáš v tom puzzle se mi taky nelíbí... :-/
kajaman
Profil
Možná by bylo fajn, kdyby to puzzle nebylo tak výrazné ... mám na mysli potlačit
ty čáry. Strašně to ruší ten obrázek.
Menu mi také přijde trochu "nedotažené".
Líbí se mi rámečky na thumbnaily fotek.
kajaman
minsky
Profil
Možná by bylo fajn, kdyby to puzzle nebylo tak výrazné ... mám na mysli potlačit ty čáry - souhlas !!!
jinak je to fajn napad s puzzlikama
souki
Profil
Proč vytahujete půl roku staré téma?
Knopi
Profil
souki: To nevím, ale tehdy se k tomu stejně téměř nikdo nevyjádřil. :)

dolik: Děkuji ti za nezaujatý názor. Pět hvězdiček, to je opravdový luxus. Doporučuji ti nespamovat...

YoSarin, kajaman, minsky: Já si za svým návrhem stojím, každý máme trochu jiný cit. Co se týče výraznosti puzzle (obrysy, zaoblení), tvořil jsem jí podle skutečné a takhle opravdu pravé puzzle vypadají, ale mám starý monitor, možná máte sytější barvy.

Menu mi také přijde trochu "nedotažené".
Ano, po těch čtyřech měsícech si uvědomuji, že to je největší slabina webu. V hlavních sekcích není až tak problém, ale podsekce nejsou dobře propojeny s globální navigací - trošku to navozuje dojem, že tam ani podsekce nejsou. To budu muset vyřešit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0