Autor Zpráva
Mika
Profil
Včera jsem tu dával neúplný grafický návrh. Tady je jeho konečná podoba. Můžete hodnotit :)
Odkaz

Předem se omlouvám za duplicitní thread. Měl jsem menší problemy s jiným profilem na jiném kompu.
Lexter
Profil
Nu což, to rozhodně není špatné. Přijde mi to jako ten kovovější moderní vzhled z miného možná dvou minulých let. Tím nechci říct, že je to špatné, jen prostě ne můj vkus.

1) Odkazy v mapkách (Ty odkazy domů, kontakt, mapa stránek) jsou dost nevýrazné, já jsem si jich všimnul, až když jsem si vzal brýle :)


Dobré :)
Sid
Profil *
Je to pořád obrázek, dotáhni to do html/php funkční podoby.

To horní mini menu by mohlo být výraznější barvou, ale je fakt, že je jenom doplňkový. Počítám taky, že dáš klikací logo.
Pod tou "zelenou krabicí" v levym horním rohu bych zrušil ten nápis "Syler design" i s tím znáčkem, už tak je jich na stránce hodně.
A ještě k tý patičce, dal bych místo "copyright" (c) - entitou a "vytvořil Mika" bych dal klidně created nebo designed by Mika (Mika bude asi přezdívka).
Dál u našich předností máš "požitelnost". Měls asi namysli použitelnost. A nakonec ta formulace, že nakupujete raději v přijemném obchodě než v plesnivym krámě...Nepůsobí to profesionálně, já bych to chápal jako "honění si vlastního trika" a plivání na konkurenci, což se nedělá. Navíc ty ty stránky můžeš klidně "mastit" někde na kolejích v prostoru 2x3 m a jiní mají třeba graf. studio s vlastníma prostorama.
Taps
Profil
Mě se to líbí...
Mika
Profil
Sid
Neboj, funkční podoba přijde. Nejde všechno na jednou :) . A radeji si poslechnu názor na design a až pak ho nakoduju, než abych pak musel upravovat jak grafiku, tak kód.

Za tu použitelnost díky. <OT> Jednou po netu lítal text, který byl s popřeházenýma písmenama uprostřed a dal se normálně přečíst. Tak ja jsem to třikrát přečet a žádné "u" mi tam nechybělo :)) </OT>

Nevím, jak jsi to s tím plesnivým obchodem pochopil ty, ale já to na konkurenci nemířil. Jenom jsem tam trochu vyhroceně (to přiznávám) napsal, proč může být vzhled (stránek klienta) důležitý. Každopádně to zruším, aby to víc lidí špatně nepochopilo.

Lexter
Já tam níc kovového nevidím :), ale asi vím jak to myslíš. Hold, každý má jiný vkus. Je to tak všude u aut, u bab :-))

Díky za názory...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0