« 1 2 »
Autor Zpráva
aDAm
Profil
Zajimá mě Váš názor na kolik by se dala ohodnotit tato práce.

http://autoboss.studio81.cz/

grafika a nakodovani už prošla kritikou a k memu udivu celkem dobře, teď už je to naprogramovane a čeka na doplnění daty, respektive je naplněno daty co jsou k dispozici.
aDAm
Profil
jo a toho ze chybi keywords a description v hlavičce si zatim nevšimejte ;) ještě nemam všechny podklady firmy tak proto neni vyplněno
quinux
Profil
aDAm
Když už nejsi schopen se sám ocenit (jak se pak chceš živit webdesignem?) a nedohodl jsi cenu před realizací (být majitelem dané firmy tak tě teď pěkně oškubu;o), tak alespoň napiš co vše jsi dělal. Nebo si snad myslíš, že máme křišťálovou kouli, ve které vidíme, co vše jsi na tom dělal (grafika, kód, programování aplikace, plnění...) a kolik času jsi na tom strávil?
aDAm
Profil
ja cenu nahodil, mam i vlastni představu o ceně. jen mě zajima nazor ostatnich.

dělal jsem od konzultace přes grafiku a kodovani až po programovani a naplnění puvodnimi daty.

časově to zabralo odhadem tyden. web je ve třech jazykových verzích, administrace je postavena na míru požadavkům zadavatele a je možnost měnit celý obsah webu, kromě hlavičky a patičky ;)
frodo
Profil *
Hele, zeptám se tě jinak. Tvrdíš, že používáš red. systém Jigsaw:CMS a jak to souvisí s polským cms na stránce : http://www.jigsaw-cms.com ?
Tos jim vyfoukl jenom název nebo celej CMS ?
A jestli ne, to je ale náhoda, že se jmenujou stejně, to sis to nemoh pojmenovat podle sebe ?
aDAm
Profil
tak to je ciste nahoda ze to maji pojmenovane stejne
Lexter
Profil
aDAm

Tož já ti nevím, ale stále je na stránkách pár chyb, jako jsou neklikatelnosti e-mailu a podívej se třeba na logo, chtělo by upravit, má asi strašnou kompresi nebo je velmi špatně ořízlé. na některé seznamy jsi se úplně vybodl a odřídkoval jsi je pomocí brka. grafika taky není zrovna dvakrát závratná, od studia bych čeklam mnohem lepší práci. Zvláště to auto vpravo od stránky je zcela sux. Ale co to je fuk, tak nezněla původní otázka.

Pokud jsi to dělal celé sám, včetně administrace, programování, grafiky, kódování, tak bych to na studio odhladoval asi na 15 tisíc? Monžá se pletu, ve studiu nepracuji a nemám šajn, kolik si říkáte.
Railbot
Profil
Grafika nic moc a kód hrůza. Tolik tzbytečných tříd, divů a pozadí vložené jako img...za tyto dvě věci chtít dohromady pár tisíc, tak je to zlodějna. Jestli je stejně kvalitní administrace tak to potěš.
aDAm
Profil
Lexter
neklikatelnost mailu jsem zvolil kvuli spambotum, logo je potřeba ještě trochu zkompresovat o tom vim, odbreakovane seznamy maš na mysli jake? napadaji me jen kontakty. grafika...no to máš těžky, měli na vyběr ze tři návrhu a zvolili dle mě ten nejslabši a to auto napravo mi tam taky moc neštimuje ale chtěli ho tam.

Railbot
ha dobry no...když sem sem daval nakodovanou šablonu tak kritika byla celkem fpohodě (co se tyka grafiki i kodu) od te doby se jen změnilo že je to naprogramovane a s html se nic nedělo, zvláštní.
pozadí vloženo jako img máš namysli tu tatru?
Lexter
Profil
aDAm

Já osobně například se zákazníky v klidu polemizuji, co se mi pro jejich stránky zdá nejlepší. když si vyberou šílenost, tak jim to řeknu, nevidím problém.

To logo už radši nekompresuj, vyvektoruj si nové.

Jo railbot myslel tu tatru.
Railbot
Profil
aDAm
Já jsem toto předtím nehodnotil, takže bych řekl, že se na to nedíval žádný kodér, protože by ten paskvil musel vidět.
Ano, mam na mysli tu tatru. A ještě by mě zajímalo, proč je v hlavičce "business", když se jedná o českou firmu. To jako má býl kůl a in? ;) To logo je vážně humus. Při ctrl++ nadpisy téměř zmizí. Něco o paddingu místo pevně nastavené výšky jsme neslyšeli? :)
aDAm
Profil
Lexter
aa došlo k informačnimu šumu...ja pod slovem logo myslel celou hlavičku. no je to logo firmy je jejich logo a je tak kvalitni jak jsem ho ziskal, tohle jsem nedělal.
ja se zakazniky taky diskutuju, taky sem jim řikal svuj nazor co a jak, ale tam o tom nerozhoduje jeden člověk ale vice a u tohoto sem už nebyl, tak proto

Railbot
bussines jsem už vysvětloval...je to jejih slogan. ano o paddingu jsme už slyšeli
aDAm
Profil
Lexter
logo jsem trošku poopravil, aspoň teda ty hlavni pismena. mužeš mi ještě hodit přiklad kde jsou nadbytečne breaky kde by měl byt seznam?

Railbot
zbytečne divy...no nevim, dělal jsem to tak ať je jich co nejmeně a ty třidy jsem se snažil taky použivat minimalně, ale jak vic to zredukovat už fakt nevim
Lexter
Profil
aDAm

<span class="phone">+420 558 731 913</span><br>
<span class="fax">+420 558 731 911</span><br>
<span class="mail">autoboss@silesnet.cz</span><br>

Já nevím jak ostatní, ale pro m´ě je to obyčejný seznam, tak bych ho použil
Petr Tichý
Profil
a ty třidy jsem se snažil taky použivat minimalně

Třeba takto?

<p class="quick-navi">
<a href="index.php?cat=uvod" class="quick-navi-link">úvod</a>
<a href="index.php?cat=prodej" class="quick-navi-link">prodej</a>
<a href="index.php?cat=sluzby" class="quick-navi-link">služby</a>
<a href="index.php?cat=onas" class="quick-navi-link">o nás</a>
<a href="index.php?cat=kontakt" class="quick-navi-link">kontakt</a>
</p>

Zápis p.quick-navi a {...} známe? :o)
aDAm
Profil
Lexter
jo tak tohle sem tipoval že máš na mysli. a předělal na to na list
Railbot
Profil
dělal jsem to tak ať je jich co nejmeně a ty třidy jsem se snažil taky použivat minimalně

<address>
<li class="contact"><strong class="red">Sídlo</strong></li>
<li class="contact">Dukelská 13</li>
<li class="contact">737 01 Český Těšín</li>
<li class="contact"><span class="phone">+420 558 731 913</span></li>
<li class="contact"><span class="fax">+420 558 731 911</span></li>
<li class="contact"><span class="mail"><a href="mailto:autoboss@silesnet.cz">autoboss@silesnet.cz</a></span></li >
</address>

<address>
<li class="contact"><strong class="red">Pobočka</strong></li>
<li class="contact">Syllabova 43/1890</li>
<li class="contact">703 00 Ostrava-Vítkovice</li>
<li class="contact"><span class="phone">+420 596 789 444</span></li>
<li class="contact"><span class="fax">+420 596 789 444</span></li>
</address>

Něco jako address li {....} by bylo jedndoušší, nemyslíš? :)
aDAm
Profil
Railbot
tak zrovna tento přiklad sem tam doplňoval teď.....takže když si psal kritiku tak tam ještě nebyl
aDAm
Profil
Lexter
hledal jsem teď něco o tagu address a všude použivaji breaky...
Railbot
Profil
aDAm
Trošku z jiného soudku, ale zajímalo by mě co je to ten Copywritening, který nabízíte.
aDAm
Profil
ono cela tahle diskuze je jak z jineho soudku. zatim jediny kdo normalně odpověděl na otazku je lexter
Sid
Profil *
Railbot
Seznamy v tagu address se zdají logický a čistý, že. Ale validátor W3 to vyhodí jako chybu...
Proto se normálně používaj jenom ty breaky.

Nechci tě zpochybňovat, sám ale přiznáváš, že seš student na kolejích v Brně, takže studio za tebou asi nestojí, že. To by tak nevadilo, ale do profi máš ještě daleko. Za tohle dílo pro mě tak max 5000,-.
Chyby tady byly jmenovány, tvůj údajnej originál Cms neznám, je tady spousta nejasností a odporů, takže na mě nepůsobíš věrohodně...
aDAm
Profil
Sid
tak ty nejasnosti a odpory uveď
Lexter
Profil
aDAm

Třeba jméno toho CMS, ale zda to spadá do této diskuse nevím, mě osobně je to zcela jedno.
Sid
Profil *
Ještě doplním, tady kdosi psal o zhodným názvu pro tvůj CMS s nějaký zahraničním. Teďka sem si všimnul, že si ho přejmenoval, neznamená to náhodou něco, bojíš se cizích autorských práv ?
Další nejasnost = sorry, ale u tebe bych si opravdu nenechal udělat web.
aDAm
Profil
Lexter
tak na jmeně snad nezaleži ne? hlavni je snad funkčnost a použitelnost ne? prostě běží to na mem redakčnim systemu a ne na žadnem volně dostupnem.
aDAm
Profil
Sid
ano nazev byl shodny,ale byla to jen shoda nahod. to byl jediny duvo přejmenovani. nebudu pojmenovavat neco jineho stejnym nazvem co už je.
Lexter
Profil
aDAm

Dyť ti říkám, že je mi to ukradený, ale pochop, student udělal své webdesignové studio? To prostě důvěry nepřidává. Já už student nějaký ten pátek nejsem a stejně se do žádného studia nehrnu.

Jsem OT, profackujte mě
Lexter
Profil
Podívej, celá tahle diskuse je asi k ničemu. Ohodnoť si svou práci sám, kolik si do ní dle svého soudu vložil času. Nezapomeň, že stále ještě začínáš, stejně jako já a proto by tvé ceny měli být lehce při zemi a to i na "studio".
aDAm
Profil
Lexter
jo sleduju že tahle cela diskuze je celkem mimo tema. ja svou praci ohodnocenou mam, jen sem chtěl znat nazor druhych toť bylo vše, ale většina tuto jednoduchou otazku asi nepochopila :/ sve ceny držim celkem při zemi a beru v potaz to že ještě začinam. tohle tema jsem zde nahodil jen proto že jsem vedle viděl podobne kde lidi hazeli celkem slušne sumy za podle mě méně práce...ale to je jedno, odpovědi jsem se dočkal snad jen od tebe

ps nad tim nazvem studio moc nepřemyšlej...je to jen nazev
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0