Autor Zpráva
WanTo
Profil
Ahoj, prosím o zhodnocení grafického návrhu budoucího webu hezké české wiki syntaxe CzechTile:

http://wanto.czweb.org/czechtile

Konstruktivní (i nekonstruktivní :) ) kritiku vítám.
Taps
Profil
Mě se to docela líbí je to jednoduché..akorát mi nějak uskakoval ten horní banner
Petr Tichý
Profil
Mě se to moc nelíbí. Takové studené a technické. Možná ale mám moc vytříbený vkus. Menu bych zarovnal vlevo na hranici textu.
Lexter
Profil
Mě se nelíbí jak pattern na pozadí zasahuje jen do části stránky, přidal bych backgroundu body ještě barvu, takto to vypadá jako nedodělané.
oogi
Profil
Mně to přijde takové mírně nadprůměrné, tab oranžová je dost kýčovitá...
WanTo
Profil
Díky za názory. Usuzuji z nich, že to asi není úplně špatné, každopádně bych měl na svých webdesignerských schopnostech ještě hodně zapracovat.

Zapomněl jsem se ještě zmínit, že přijímám i kritiku kódu. :)
Keilew
Profil
Zdravím, určitě bych to nedělal tak nudlovité (úzké) - nezapomeň, že někteří máme šířku screenu přes 1900px! Viz tento thread. Trošku nechápu ten hover na logu - spíš jsem to nikde zatím neviděl. Ta modrá pro hover menu je taková zvláštní, nesedí mi tam.
Styly doufám vyhodíš do externího souboru:-) Jinak bych místo tagu b používal tag strong. Jinak bych výhrady neměl, ale určitě se najde nějaký větší znalec:-)
WanTo
Profil
Keilew
V tom threadu jsem se nic kloudného nedočetl. Dokuď nepůjdou dělat weby kompletně vektorově (včetně vektorové grafiky), tak nikdo z nás tenhle problém asi nevyřeší. (Nebo zkus používat Operu a její způsob zvětšování :-) ).

Hover v logu byl takový malý experiment. Ještě uvidím, jestli ho tam nechám. Co se týče té modré, tak mi tam taky zrovna dvakrát nesedí, ale zatím se mi nechtělo vymýšlet jinou barvu. Styly samozřejmě vyhodím (a přidám styl pro tisk), rozdíl mezi <b> a <strong> mi je pro potřeby grafického návrhu ukradený :) Jinak díky za kritiku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0