« 1 2 »
Autor Zpráva
opensource
Profil *
prosím o kritiku stránky http://www.opensourcehosting.cz/
Kritik
Profil *
Hele Banáne, todle bych řek, že jsou komerční stránky, tak si tady nehoň reklamu !
Open source si každej najde sám. Používám OS na jiným hostingu než ten tvůj a to nevím o php zhola nic a chodí to tam jak víno.
Petr Tichý
Profil
Kliknu na ceník => Kategorie/Článek nenalezen.
Lexter
Profil
Teda to už je na odstřel. Banán začíná vydělávat i na opensource, no to je vrchol.
Lexter
Profil
Petr Tichý

Jistě, že tam není, oni tě nalákají, vysvětlí, jak je to děsně složitý a ty jen cáluješ kolik si řeknou. Stejně to na banánecu fungovat nebude.
opensource
Profil *
ptal jsem se na názor na stránku, mám pocit že zde bývají firemní stránky, jsem člověk, který měl za ukol zprovoznění stránek, proto se ptám
Kritik
Profil *
Ať už seš, kdo seš. Banán se nětěší zrovna velký popularitě a je to tady na fóru v jiným topicu probíraný, takže se nediv reakcím.
Co chceš slyšet, stránka mně nic nedá, všechny os si najdu na http://sourceforge.net/.
Je todle podle mě obyčejnej a ubohej způsob, jak profitovat z týhle diskuse.
Lexter
Profil
opensource

Jen takový malý dotaz. Dejme tomu, že nejsi banán. Kolik si myslíš že si budou účtovat za nainstalování třeba phpbb? :D
Jan Rippl
Profil
Asi budu za blbce, ale chtěl bych se zeptat, co, nebo kdo je ten banán?
opensource
Profil *
klienti dostanou návod a jistotu že phpbb funguje na daném hostingu, jinak ceny neznám
WanTo
Profil
Asi budu za blbce, ale chtěl bych se zeptat, co, nebo kdo je ten banán?
Ále, jedna nechvalně známá společnost poskytující hosting... To je na dlouhé vyprávění.
Lexter
Profil
Jan Rippl

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=3 3575

Pak si stačí zajít na google s tímto krásným ostraváckým jménem.
opensource
Profil *
tak díky za konstruktivní připomínky
Lexter
Profil
opensource

1) Stránky jsou upravdu banánovském stylu stavěné, to je myslím každému jasné.
2) Banýrky samotných aplikací zabýrají prostor stejně veliký jako prostor pro samotný obsah, myslím, že by bylo hezčí dát do sloupečku hezky nastylované textové odkazy.
3) Styly si dej všechny do externího souboru.
4) Nápis v logu by mohl být větší a hodilo by se grafické logo.
5) Navigace mi přijde trochu prťavá, zvětšil bych písmo. Je to důležitý prvek na stránce astejně jako logo ho plně zastírá hromada banerů.
6) V kódu jsem mimo jako vždycky, ale vypadá vcelku hezky, až na to, že je poněkud neuspořádaný, ale to je celkem fuk.
7) Nezdá se mi ale, že odřádkováváš prázdným divem: <div class="cleaner"></div>
8) Odkazy v obsahu mě osobně přijdou málo kontrastní.
9) Pohrál bych si s nadpisy, červená se mi tam moc nehodí a jsou menší velikosti než nadpisy postavené pod ně.
Morasino
Profil
Nemám rád banán FUJ
Jan Rippl
Profil
Lexter, WanTo
Teda občas sem na forum zabloudim, ale tohle fakt nemá "konkurenci"!!!
Sid
Profil *
Lexter
7) Nezdá se mi ale, že odřádkováváš prázdným divem: <div class="cleaner"></div>

Řek bych, že by to měl být čistič (clear) po float: left, ale maj tam clear: both. Ale máš recht, že je tam ještě 1px odřádkování.
Stejně ten banerovej sloupec se dal udělat čistěji seznamem.
Lexter
Profil
Jan Rippl

Ty jsi asi nebyl klient banánu, že? Pak se nediv ;)
WanTo
Profil
Jan Rippl
Nechápu tvou reakci. Chtěl jsi vysvětlit, co s tím Banánem vlastně je, tak jsem ti to ve stručnosti řekl. Objektivně.
Jan Rippl
Profil
Lexter: No vypadá to, že jsem o nic nepřišel :-D
Gekon
Profil
Morasino
Nemáš rád banány, ale chválíš hostuju.cz. Aha.

opensource
Interní CSS? To je ale přece EE, to ví každý.
Lexter
Profil
opensource
Ale jinak se mi stránka zdá docela hezky a zajímavě řešná, opravit chybky a bude to dobrá stránka s poněkud "zvláštním" tématem.
Morasino
Profil
Kdo chválil hostuju?Já určitě ne.
Kritik
Profil *
Morasino
Kdo chválil hostuju?Já určitě ne.

Ale máš ji jako domovskou ve svý vizitce, takže je to nepřímá reklama, ale je o každýmu jasný...
Morasino
Profil
Fakt jo?Ježišimarja já se zabiju.Jdu skočit z mostu.
Gekon
Profil
Morasino
Kristepane, to by byla rána. Jak se tam to hostuju.cz asi mohlo dostat? To bylo jistě omylem.
Lexter
Profil
Asi by to tu chtělo lehce uklidnit. nebo dostanu ban :D za ty svoje výkřiky.

Morasino

NJN, lidi tady nejsou blbý.
Morasino
Profil
To jsem byl ještě blbej když jsem bral hostuju.cz .
Kritik
Profil *
To je ale vystřízlivění, Morasino :-) Hlavně, žes procitnul a nezabil se tím skokem z mostu :-)))
Morasino
Profil
To by jste byli rádi kdybych se zavraždil.Bly jsem sorry.Jsem rád že to vůbec napíšu.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0