Autor Zpráva
aDAm
Profil
Tak jsem se konečně dokopal na dodělani grafiky pro web co mam v provizorni grafice už nějakou delši dobu a ne a ne ji dodělat.

navrh najdete tady

když tak posuďte rozmístění textu, velikost písma, a celkovou přehlednost atd.

ať vím jestli to má vubec cenu nakodovat něbo zkusit něco jineho.

jinak zaměření je takove, neco mezi blogem a takovou malou prezentaci
Lexter
Profil
Zásadní problém při tvorbě návrhů.

Písmo pod určitou velikost se ti na webu nevyhladí, proto i písmo asi tak pod 15 px dávej do návrhu nevyhlazené.
Petr Tichý
Profil
Tuctový návrh. Takových webů lze nalézt na webu tisíce.
aDAm
Profil
Lexter
teď už by to mělo byt ok. díky za upozornění
Lexter
Profil
Musím se přoklonit k Peťovi, Neurazí, ale v žádném případě ani nepotěší. Od studia čekám více kreativity. Ale zase je dobré, že netvoříte nepoužitelné chujoviny, tak se dá říct, že děláte pro internet stránky, které jsou v jistém smyslu přínosem.
aDAm
Profil
Lexter
Ale zase je dobré, že netvoříte nepoužitelné chujoviny, tak se dá říct, že děláte pro internet stránky, které jsou v jistém smyslu přínosem.
teď sem vas nepochopil ;) jakože ty ostatni projekty co mam za sebou jsou nepoužitelne?

jinak tady šlo spiš o funkčnost než o vzhled. je to takovy mini blog nic vic nic min
Lexter
Profil
aDAm

To jsem říkal v době, kdy jsem nic hezkého vytvořit nedokázal, vymlouval jsem na jednoduchost a čistotu.

To ne, řekl jsem, že jsem rád, že netvoříte balast.
aDAm
Profil
Lexter
no je fakt že sem zkoušel i něco vic grafickeho ale nebylo to ono ;) možna ještě neco zkusim
aDAm
Profil
Lexter
tak sem trochu zapremyslel a vzeslo z toho toto....

dalsi navrh
Lexter
Profil
aDAm

Pořád ti nevím, logo škodovky by tam být nemuselo v tlika opakování.

1) Sakra ty nadpisy mi něco připomínají :D.
2) Chce to více odlišit menu, takhle vidím, koukám, ale stejně nevím co mám za menu považovat.
3) Velmi se mi líbí popisek tlačítka hledání :D

Pořád "čéče" nic moc, chce to zapojit více fantasie. Nic si z toho nedělej. Já jsem zrovna v údobí, kdy nenakreslím absolutně nic.
aDAm
Profil
Lexter
1. no priznavam, nadpisy byla trosku inspirace -) vypada to lip ne lorem ipsum dolor -)
2. no menu, v podstate by menu mohlo byt vsecko co je v tom side baru -)
3. no tak sajty o autu tak jedem ne :-D

no me akorat nic nepada tady na tenhle blog :( vcera sem zkousel spichnout party web a tam to slo celkem samo, je fakt ze neni dokonaly ale lidem pro ktere je urcen se libi a to je hlavni -)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0