Autor Zpráva
Martin84
Profil *
Zdravím, dokončil jsem firemní stránky jedné menší společnosti jenž prodává a opravuje počítače.
Běží už asi měsíc a tak by mě zajímalo co vy na ně z hlediska uživatele, navigace, grafiky atd... kod je validní dle HTML 4.01 Transitional.

Díky za případné nápady jak kde co zlepšit...

odkaz na stránky
javascript:paste_strinL('unicom-pc.cz',0)
Odkaz
Lexter
Profil
1) Bez obrázků mi zmizí logo, nevím tedy kde jsem. Zrovna dnes mám internet na prd, tak jsem dost citelně postižený uživatel.
2) Nepodtrhávej nic co není odkazem.
3) Odkazy nemáš ani nastylované, pohraj si s nimi.
4) Boxíky ve sloupečku by si zasloužily větší padding.
5) Nadpisy boxíků mi přijdou málo kontrastní.
6) Aqua tlačítka, v jakém provedení je máš ty se mi nelíbí.
7) Nemáš hover v obsahu, to je škaredé :)
8) Nač tam máš dvě počítadla???
9) Kód je zbytečně roztahaný a používáš v něm mnoho tvrdých mezer.
10) Nydbytečné množství BR, k čemu? Odstavce ti nic neříkají?
11) Líbí se mi favicona.

Verdikt:

mě se to moc nelíbí, je to dost amatérská práce no :/, zkus to znovu
Petr Tichý
Profil
Toto nebude ono. Webový (a grafický) design je dnes někde jinde.
wimstr
Profil
nevím, ale u mě to na první dojem nebudí kvalitní prodejnu, když vydím něco podobného, obvykle netrvá dlouho a jsem prič...

- logo - pohrál byxch si s obrázky, zapojil více fantazie
- patička - barva odkazů, hover, do patičky také zajíždí popisek obrázk
Martin84
Profil *
díky za kritiku, ale několik věcí mě není jasných a jinak uvadám nějaké ty "vystvětlení
"
1) Bez obrázků mi zmizí logo, nevím tedy kde jsem
to nevím, když vypnu obrázky tak vidím: Alois Pokorný UNiCOM :: prodej a servis pc :: Ostrava , Výstavní 3
to myslím že mi celkem řekne kde jsem.. nebo si myslel něco jiného?

2,3) s tím podtrháváním a s odkazy máš pravdu budu s tím muset něco udělat

7)Nemáš hover v obsahu, to je škaredé :)
co tím myslíš? (vím co to je hover:) ale nevím kde by měl v "obsahu být")

9)Nač tam máš dvě počítadla???
dvě počítadla asi si myslíš to od googlu a bluebordí že? Jsou tam jenom proto abych si líp ověšil přesnost měření.. kdysi sem měl totiž problémy s měřením analytycs u hostingu IC.cz

co se týče kodu vím že není dokonalý.. no co se dá dělat
Vladosik
Profil
Martin84
<ot>
Muzu vedet, co jsi mel za problemy s Google Analytics u hostingu IC? Ja mam totiz nyni web take na IC a Analytics prakticky nefunguje, nevim jak to vyresit...
</ot>
Inpocasi
Profil
K logu - to tam musí být všude slovo prodej prodej prodej prodej (vypadá to divně)

Úvod => o nás - stačilo by pouze Úvod > o nás nebo Úvod -> o nás či Úvod - o nás

Menu je nečitelný

Nic moc
Martin84
Profil *
<ot>
Muzu vedet, co jsi mel za problemy s Google Analytics u hostingu IC? Ja mam totiz nyni web take na IC a Analytics prakticky nefunguje, nevim jak to vyresit...
</ot>

kámoš říkal že mu to kvůli reklamní lištičce IC špatně nebo vůbec neměří návštěvy (analytics), já sem měl taky jeden web na IC a analytics ukazoval skoro nic a druhý měřák 10/den tak nevím....
(IC lišta má prý v sobě vlastní skript na google analytics a nějak se to prý ruší)

->Inpocasi
nemuselo by to tam být, ale nějaké podklady sem dostal od firmy a to byl zrovna jeden z nich (+ ještě nápisy UNICOM a computers v barvách a fontech jak je tam vidíte)
Martin84
Profil *
Nikdo jiný žádný názor ?
Build
Profil *
Funkcnost tu je, ale celkovy dojem ze stranek mam opravdu spatny. Urcite bych sel ke konkurenci.
Doporucoval bych navstivit grafika, nebo koupit grafickou sablonu v e-shopech na netu, je to levne, rychle a efektivni.
Stranky pak vypadaji o 300 procent lepe.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0