Autor Zpráva
Walter
Profil
Co si myslíte o designu life-finance.cz?Popřípadě co bych mel vylepsit?

www.life-finance.cz

Děkuji
J
Profil *
Písmo - při zobrazení ve střední velikosti pro hůře vidící malé - blbě čitelné. (Ne každý uživatel ví, že lze zvětšit.)
Možná by bylo lepší i změnit font, na verdanu nebo na arial.
Petr Tichý
Profil
Změtit font, jak řekl J. Zkusil bych Arial. Jinak je to velmi povedená práce. Takové tady jsou vzácné.
Gekon
Profil
Walter
Nelíbí se mi řešení submenu, konkrétně jeho obrysy. Nechtěl bys je zakulatit?
Gekon
Profil
Pardón, odesláno omylem dvakrát.
riki
Profil
šecko oukej
(ako sa hovorí na slovensku)
mne font uplne nevadí!
mám inťák exploš 7 (a to spraví, že je na každej stránke rovnaký krásnučký fontík
Sid
Profil *
Solidní práce bych řekl. O zvětšení fontu tady řeč byla.
Ale všimnul sem si, že v moderních browserech (Opera, FF, Khtml) je to submenu širší než u IE. Vim, že tam to řešíš javascriptem. Co nakonec to submenu zkrátit na šířku ohraničení "okýnka" té položky Naše služby.
MVK
Profil *
Hezké, ale nějaké drobnosti by se našly:

Z marketingového hlediska bych zdůraznil bezplatnost konzultace - psyl bych to automaticky vždy při použití konzultace (výjma menu).
Hypotečních společností je trochu málo, aby byl skutečný výběr.
Do hlavičky bych nacpal i adresu a telefon rovnou. Vyplatí se je mít na titulní stránce.
Rozhodně bych si odpustil tři vykřičníky, to je amatérismus těžkého ražení.

Techničtěji bych se neztotožnil s kolegou Tichým - Arial je osklivé písmo, Verdana je přijatelnější. Obvykle používám "Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif". Poradil mi to známý s DTP studiem, tak doufám, že nekecal :-)

U odkazů bych ocenil výraznější hover než jen odstranění podtržení. Například podstatně temnější odstín téže barvy.

V kódu patří title za definici znakové sady, jinak hrozí nečitelnost title.

Nahradil bych copyright ©

Tohle:     Mobil: je pěkná zhovadilost.
Railbot
Profil
Nelíbí se mi forma textů. Zvláště tam, kde je vykřičník nebo dokonce vykřičníků několik, což je absolutní hovadina. Nepůsobí to na mě věrohodně.
Walter
Profil
Díky za Vaše rady, hlavně MVK, vše jsem se snažil opravit.
Student
Profil *
Chtěl bych poprosit všechny ochotné lidi o jeden klik do mé ankety na téma : Čím by Vás banka nejvíce nalákala, abyste si u ní vzali úvěr. Dělám seminární práci. Předem děkuji.
http://www.bankovni-kampan.kvalitne.cz/
tajny spion
Profil
Jedina vecicka: a:active

- jestli nechapes tak zvyraznit tu zalozku (odkaz), kdew prave ses
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0