« 1 2 »
Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj, prosím o připomínky k tomuto návrhu. (obr. jpg, 200kB). Je to první verze, tak jestli na tom mám zapracovat, či se vydat jiným směrem.
P.S.: Samozřejmě se to nebude jmenovat blabla.eu, v tom názvu bude něco s jednoduchostí... proto jsem i takto jednoduše návrh pojal:-)
Taps
Profil
V jednoduchosti je krása co dodat.
jaho
Profil
Jo celkem pěkný.
Petr Tichý
Profil
Nelíbí.
Catch
Profil
Jako stranka pro budouci protfolio dost slabe. Vypada to trosku jak blogisek na lide.cz :P
klokyn
Profil
K prezentácii webdesignérskych prác sa to nehodí.
Lexter
Profil
To nebude ono. Weby založené celé na jedné barvě nemám moc v lásce. Od studia bych čekal něco těchničtějšího.
Mastodont
Profil
Růžová neeee a písmo v menu bych dal menší než ten podnadpis.
rommy
Profil *
...příliš strohé
...nesedí mi tam to šrafované pozadí
...odkazy příliš veliké
...hlavička je tím bílým pozadím poněkud mimo hru
...patička rovněž obrovská ( to peříčko tam snad být nemusí? a typ fontu změnit)
...pokud to ohraničení, tak zjemnit odstín barvy
quinux
Profil
Venca V
Tedy růžovou grafiku bych čekal spíše od ženy než od chlapa ;o) Jinak tak jako většina se přidávám k názoru, že to není to pravé ořechové pro prezentaci portfolia.
Venca V
Profil
Díky všem za připomínky, beru na vědomí a dělám další návrh:-)
Venca V
Profil
Další návrh najdete zde; pro změnu jsem začal z jiného soudku, zdejší oblíbené "ovoce, zelenina" :-) Tak do mě, díky...
Petr Tichý
Profil
Tudy cesta nevede. Tebe nepraští do očí ty vyjeté odkazy?
Catch
Profil
No musim tedy rict ze tohle je jeste horsi nez to predtim :-D Muzes mi proim rici, co ma ovoce spolecne s webdesignem? Nechci byt prilis tvrdy ale kyticky a ovoce v hlavicce uz fakt nefrci :))) Celkove je to velice slabe pro webdesign portfolio.
Railbot
Profil
Hnusné přechody a limetky. Asi nejhorší kombinace.
JB
Profil *
Nejvic se mi libi to photoshopovske pero.
Lexter
Profil
JB

Ani se mi nezdá, že je to photoshopovské pero, je to jen fotka pírka, odbarvená, obarvená a daná na násobení, aby se nemusela renderovat.

Vážně, takovéto weby dnes nefrčí. Neříkám, že je to špatné, svědčí to o mnoha schopnostech v používání photoshopu. Ona je spousta lidí, kteří se jaktakž naučí volbám prolnutí a hned jsou z nich designeři jak cyp. Zkus to lépe za využitím například chladnách barev (modrá, zelená) v jemných odstínech, standartní text, mě se vždy velmi osvědčil Arial nebo tahoma a tím myslím i v navigaci.
Venca V
Profil
Lexter - je to brush:-)
opět díky za všechny připomínky, a opět dělám na novém návrhu...
Lexter
Profil
Venca V

No vidíš, ani to nepoznám :) Tak se snaž a přijď se pochlubit ;)
Venca V
Profil
Další verze návrhu je tady. Jen doufám, že jsem to někde neobšleh, protože za poslední dobu jsem viděl stránek moc a moc a moc :-)
Railbot
Profil
Jako reklama na Tetris by to šlo. Jinak je to velice špatné. Tlustý červený border bije do očí, no a slovo "webowým" to jen završuje :)
Petr Tichý
Profil
Opět tudy cesta nevede. A za tyto slova bych sekal údy.
Venca V
Profil
Railbot, Petr Tichý - webowým je překlep, nechápu že jsem si toho nevšimnul. A můžete prosím upřesnit co je na tom špatně, krom toho že to je špatně? Dík..
Railbot
Profil
Venca V
Velké písmo, bez detailu, červený okraj, ošklivé kostičky, divné pozadí při hoveru, hnusné logo.... No zkrátka celkově špatné, Nemáš vůbec grafické cítění, bohužel.
Venca V
Profil
Další návrh zde. Díky...
bukaj
Profil
nemohu si pomoct, ale zdá se mi to čím dál tím horší...
1. návrh -> přerůžovělé, jak "blogýsek"
2. návrh -> ovoce a nepřehledné menu
3. návrh -> tetris
4. návrh -> kovový chlad a bez nápadu
Petr Tichý
Profil
Venca V
> http://moderniweb.cz/
Mistr
Profil
Venca V
Volil bych něco mezi jedničkou a dvojkou. Rozhodně bych ale nedával jako ovoce ty limetky či citróny nebo co to je. Při pohledu na citrón se mi (téměř doslova) zkřivý jazyk při představě jeho kyselosti.
Venca V
Profil
Další návrh tady.
P.S.:Minulý návrh byl prý moc kovový, snad tenhle nebude moc dřevěný:-))
Jinak samozřejmě díky za všechny Vaše názory... V.
bukaj
Profil
Venca V
nemohu si pomoci, ale všechny návrhy jsou stejné.... jediné, co vždy změníš je barevné schéma a obrázek vpravo v hlavičce...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0