Autor Zpráva
cloud
Profil *
Ahoj.
Možete ohodnotiť moju www.dedinky.xf.cz je to môj druhý vytvor prvý bol www.chatamonika.xf.cz. Došlo k zlepšeniu? alebo to môžem zabaliť.Nejdú mi ešte odkazy O autorovi a Tipy na vylety.
ďakujem za každú jednu odpoveď
Petr Tichý
Profil
Ano, došlo ke zlepšení, ještě tak 50x a bude to fakt dobrý.
cloud
Profil *
je to vazne az teke na...
ronan
Profil
Ber mou kritiku spíš jako kritiku od laika než člověka z oboru, začínám podobně jako ty :)...

Zlepšilo se to určitě, rozhodně se nenech odradit. Ale zdá se mi to takové nemastné neslané, nezáživné.

První, co se mi ale moc nelíbí, je logo. Je zbytečně velké (rozměry - hlavně výška), s reklamou zasahuje skoro do poloviny stránky. Kvalita obrázků v něm je hrozná, jsou rozmazané a ten stín je až moc výrazný. Nápis Chata Monika se mi taky nelíbí (vypadá to jako WordArt, nebo co :) ). Mezi jednotlivými prvky loga je moc místa. Logo je oddělěné od zbytku stránky jen v některých sekcích webu. Je mi líto, ale tohle by chtělo asi kompletně překopat....

Stránka se mi na šířku nevejde při rozlišení 1024*768 do okna prohlížeče, působí to rušivě.

Možná by to chtělo víc zvýraznit nadpisy (nepřehánět) a více oddělit jednotlivé odstavce.

Je otázka, jestli nepoužít tmavší písmo (mírně tmavší).

Petr Tichý: No tak, co tak zostra...
Petr Tichý
Profil
Zvětši kontrast zelených písem a nadpisů u nové stránky, vylepši hlavičku - je strašná a použij užší layout. Tak max. 960px.
rommy
Profil *
...hlavičku sjednotit do přijatelnějšího celku, trochu si s ní pohrát a zakomponovat třeba i ten název - ten stín tam vůbec nezapadá
...opravdu příliš široké
...anketa od BlueBoardu je tam těmi barvami rušivý element
cloud
Profil *
Tak som som zmenšil pismo a doplnil neake udaje. Idem prerobiť banner nechce mi ho niekto spraviť. Moje graficke vlohy sú velmi strohé...

Profil *
No k hlavičce se nechci příliš vyjadřovat, snad jen: podle mě není tak špatná. Jenom bych přemístil reklamu od WZ.

To zelený písmo v nadpisech a v menu málo kontrastuje.

Nevím na co máš na úvodní stránce počítadlo od Toplistu a hned pod ním ještě logo Toplistu. To logo bych odejmul.

A přátelská rada nakonec: dej do ankety jinou otázku :)
cloud
Profil *
Akú otazku tam mam dať hm?

Profil *
No já nevím jakou otázku, to je na Tobě :) Já si jenom myslím, že návštěvníky už příliš nebaví hlasovat v anketách typu Líbí se vám stránky nebo ne?. Taková anketa je na každé druhé stránce. Já teda v takových anketách už vůbec nehlasuji. Dej tam třeba nějakou otázku ohledně té obce, třeba jestli tam už někdy byli nebo co já vím.
cloud
Profil *
Tak dal som trochu tmavsie pismo a idem zmenit pismo v napisoch na trochu tmavšie...
Potrebujem poradiť mam tam knihu navštev da sa k nej dostať cez odkaz ekologiu, ale zobrazuje sa mi v novom okne a chcelo by to aby mi to ostalo v povodnom okne...že vraj to ide pomocou frame..vie niekto poradit?
cloud
Profil *
Ako mam zvýšiť navštevnosť mojej stranky?
Petr Tichý
Profil
Začal bych s tím, že lidé nepřečtou na webu nadpisy a už se nevrátí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0