Autor Zpráva
Sir-Martin
Profil *
Nazdarek lidicky, rad bych Vase nazory a napady na moju stranku, je to zatim takovy navrh, neni uplne doladeny a uvital bych ty nejake pripominky. adr: http://www.playcall.wz.cz/new/main.php

Jen chcu rict, ze ten seznam dole na konci stranky este bych rady doladil, mozna nektere ty ikony vymenil, grafika mi hold moc nejde, a ta zenska z wowu, se este musi dodelat, a jo, ten baner se meni! takze jsou tam dve, zatim, chtel bych tam pridat vic.

BTW: v tom seznamu to "i" ma byt pri najeti dalsi info, ktere by vyskocilo hned podtim, to bohuzel nevim jak udelat, ponevadz javascript neumim vubec. No nakecal jsem toho dost takze hodnotte pls, necham to na servru do zitrka asi .-) Diky lidicky
panther
Profil
to levy menu - na tmavošedém pozadí černý text..nic moc
jinak na tom nejde moc hodnotit, vcelku tam nic neni :-))
oogi
Profil
Obrázek v hlavičce pěkný, zbytek špatné barvy a moc nahečmané.
YoSarin
Profil
Menu má tak mizerný kontrast, že by to mohl někdo označit za nekalou SEO praktiku.
Menu tabulkou? A to proč?
Text je strašně hustý a hutný... chtěl by trošku provzdušnit.
Není to celé trochu moc úzké?

Proč je titulek okna main.gif a přitom to vede na main.php?
Sir-Martin
Profil *
main.gif tam mam od zacatku, este sem nemel potrebu to menit, je to z exportu z FW,
Uzke je to ponevadz to je i pro mensi rozliseni, jinak to menu chce trochu svetlejsi, ten text je nanahnany, to bych este dokazal provzdusnit, jinak moc html a css nerozumim, mam rad only PHP
YoSarin
Profil
Sir-Martin
No, aby to bylo "narrow-friendly" tak většinou stačí layout dělaný pomocí % místo px.
Je sice hezké (a správné) že je to optimalizované i pro 800x640, ale když tam přijde někdo s rozlišením větším než 1024x768 tak už to bude dost "nudlovitý" a těžko se tam vrátí.
Sir-Martin
Profil *
Tak druha moznost udelat druhou verzi pro 800*600 a prvotni pro 1024*768 and more
YoSarin
Profil
Sir-Martin
no, to je taky možnost. Ale. Co ty %? zamysli se nad tím... nebylo by jednodušší mít jeden "gumovej" layout než dva fixní?
Sir-Martin
Profil *
hochu to uz je na me moc, to co jsem maknul bylo jen to co jsem vykombil :-) predtim taky se mi to nelibilo mit dve verze, zkusim udelat ty procenta, predtim ta moja verze, co ted bezi je prave v %, teda vetsina zkusim to, a to menu sesvetlim, problem pak je banner aby sedel, do te sirky. U takovem situ je vse nadvrdo zaficovane
Sir-Martin
Profil *
Co tak jit na ICQ?? Bylo by to rychlejsi, a hlavne bych ti mohl poslat link na muj local server.
YoSarin
Profil
Sir-Martin
ICQ mám v profilu, ale momentálně jdu pryč. :)
Sir-Martin
Profil *
Neco jsem spravil tak se podivejte a hodnote a poradte, to vic prosim
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0