Autor Zpráva
TuReK
Co vy na to? http://staradvojka.ic.cz/
Kritik
Profil *
Web je temnej ponurej, špatná orientace, nevím vůbec o co de. Navíc spousta "cizího jazyka", výrazy typu "skrypt", tak nevim, jestli je to ve slovenštině spisovně...
Kód šíleně zbastlenej, počínaje tím xhtml 1.1 doctypem...
Po návštěvě takových stránek by měl prohlížeč automaticky smazat svoji cache, aby od nich něco nechytil :-)
Petr Tichý
"Po návštěvě takových stránek by měl prohlížeč automaticky smazat svoji cache, aby od nich něco nechytil :-)" :o))))))
TuReK
to je vsetko? hm... zaujmave forum ... :X

Profil *
V IE 7 Ti anketa mírně překrývá čas.

Tomu menu či vůbec celým stránkám bych dal nějakej rámeček, ať se v tom člověk líp orientuje.

Hlavička je moc vysoká.

Čím déle na to koukám, tím spíše si myslím, že bys mohl začít od začátku. Je to nepřehledný a pochmurný. Řekl bych, že návštěvníka to přímo odráží.
TuReK
V IE 7 Ti anketa mírně překrývá čas.

to viem ale IE moc ludi nepouziva takze neriesim
Mistr
TuReK
(1) Doporučuje se nepodtrhávat nic jiného, než jsou odkazy, neb tím mateš čtenáře.
(2) Hodí se i klikací logo.
(3) Problémem je absence změny titulku stránky (target TITLE v části HEAD) pro jednotlivou stránku.
(4) Na jednotlivých stránkách je sloupeček napravo v různé výšce.
(5) Proč jsou slovenské stránky na české doméně?

Profil *
to viem ale IE moc ludi nepouziva takze neriesim

To si nemyslím, že IE moc lidí nepoužívá. Naopak se sedmou verzí IE půjde nahoru. Já když dělám stránky, tak primárně pro IE a pak je ladím pro vše ostatní.
Petr Tichý
Omyl. IE používá naprostá většina uživatelů.

Já když dělám stránky, tak primárně pro IE a pak je ladím pro vše ostatní.
To je však také špatně. Samozřejmě se vyplatí kontrolovat při tvorbě web průběžně, ale spíš se doporučuje web vytvořit pro moderní prohlížeč (čti ten, který rel. dobře dodržuje standardy (Opera, FF)) a až poté se zabývat řešením bugů pro IE. Je to totiž logické řešení. (narozdíl od Tvého)

Profil *
Petr Tichý > No já nevím, ale mě to takhle fantasticky vyhovuje. Stránky jsou perfektní v nejrozšířenějším prohlížeči a v těch alternativních se zobrazují lépe než dobře. V současnosti mám čtyři webové projekty, které se v jiných prohlížečích zobrazují téměř shodně jako v IE.
Petr Tichý

Náhoda. Např. když schodím IE do quirku, tak by bylo šílenství nejdříve to odladit pro IE a poté pro ostatní prohlížeče, vezmu li v úvahu chybný box-model.

Profil *
Že by už čtyřnásobná náhoda :)

Každému nám vyhovuje něco jiného. Nejlepší zobrazení stránek podle mě musí být v nejpoužívanějším prohlížeči.
Petr Tichý

To já ale netvrdím, že nemá. To je svatá pravda. Jen doporučuji kódovat nejdříve pro Operu nebo FF a až poté ladit pro IE6, poté - pokud je třeba - ladit pro IE5(5.5) a nakonec kdyby dělal problémy i IE7, tak pro něj.

Konec :o)
TuReK
no takze IE bol az ako treti prehliadac v pouzivatelnosti za minuli rok prva bola opera a druha Mozila
Petr Tichý
no takze IE bol az ako treti prehliadac v pouzivatelnosti za minuli rok prva bola opera a druha Mozila
Heh, tak to bych chtěl vidět :o))

Profil *

Zaručeně to bylo přesně obráceně :)
Petr Tichý
Tak, tak.
TuReK
ni takto to bolo moyem ti to najst aj na nete IE uy nepouyiva vela ludi lebo nema ydaleka take dobre sluybz ako opera alebo mozila a je to strasne pomaly prehliadac takze asi tak to si myslis ze to je naopak len preto lebo ho pouzivas ty
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0