Autor Zpráva
Milan Novák
Profil *
Prosím o zhodnocení webu www.alesovka.net
Petr Tichý
Profil
Na úvodní stránce se vůbec nedozvím kde že to jsem, jen nějaká adresa, která mi je v tuto chvíly k ničemu.

Nezárovnával bych na střed. Nedoporučuje se to, protože se to špatně čte.
Jan Rippl
Profil
Dobrý den p. Novák
Já bych se rovněž připojil ke kritice Vašich stránek.
Msylím že jsou po grafické stránce dobře zpracovány. Jen by bylo dobré, jak uvedl Petr Tichý zarovnat text v pravém sloupci do leva. Také bych se přiklonil k názoru, že na první pohled není patrné, že se jedná o posktovatele internetového připojení. Ale jinak dobré.

Vyřiďte prosím Tondovi můj pozdrav...
Railbot
Profil
Když už, tak p. Nováku. SKloňuje se. Oslovení prvním pádem je buranství a nevychovanost :)

Já bych se zaměřil na flexibilitu layoutu. Zkuste si 2x zvětšit písmo (standard, při kterém by vše mělo držet jak židosvká víra), menu se překrývá, občas něco vyleze ze svého boxu.
Bhu
Profil
Ten odkaz v hlavičce problikává, možná by to chtělo změnit celý obrázek na odkaz...
Bhu
Profil
Ten odkaz v hlavičce problikává, možná by to chtělo změnit celý obrázek na odkaz...
kuk
Profil *
proč máte funkční odkazy, ve kterých je místo textu "lorem" ?.Dobré na odladění, šílené na ostrý provoz
Lexter
Profil
1) Předně dovedu ocenit čitelnost.
2) Souhlasím s kolegy s tím zarovnáním textu. Centrovaný text se hodí opravdu málokdy.

Ale v zásadě se mi to líbí :). Ode mě kvalitní 3/10. Opravte chybk, které byly nastíněny a bude to možná i 4.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0