Autor Zpráva
djlj
Profil
Zdravím,
prosím, podívejte se na Video.Megaupload.cz a napište mi, jaké funkce byste si kolem toho představovali. Grafiku ani kód prosím nehodnoťte, pouze funkčnost, nefunkčnost atd.

Připomínám, že pro nahrání videa je třeba být zaregistrován a přihlášen. (Nikoho k registraci nenutím — stačí mi, když budou reagovat ti, kterým se bude chtít (účet pak lze v nastavení zase smazat) nebo kteří zaregistrovaní jsou.)

Videa jsou propojena s uživatelskými profily; každé video lze po přihlášení komentovat; u každého videa lze nastavit, zda bude veřejné (viditelné na hlavní stránce, v hledání a v profilu), nebo ne.

No prostě mě zajímá, co si o tom myslíte.
Keilew
Profil
A co autorská práva?
djlj
Profil
Keilew
Jojo, až to pustím do oběhu, tak budou videa kontrolována ;). Nevhodná samozřejmě budou mazána. Tohle je jen testovací verze, na webu na to ani nikde nemám odkaz. Každopádně dík za „názor“.
faha
Profil *
Ja bych se chtel zeptat, jestli je mozne nakopnout trochu smerem jakym je to prehravani videi realizovano, trochu me to zajima jak se tohle resi.Pokud to nejde tak to proste nepujde chapu. thx F.
djlj
Profil
faha
Je to flashovej přehrávač (všechna videa jsou po uploadu převedena do flv). Splácal jsme ho ze spousty různých návodů na internetu :). Ještě to budu upravovat, aby to vypadalo trochu líp ;D.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0