Autor Zpráva
Power Fighter
Profil *
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, čo by ste vylepšili na design http://www.powerfighter.wz.cz/projekty/design1/index.html

Nebuďte prosím veľmi kritický, lebo každý raz začínal a aj ja sa webdesignu nevenujem veľmi dlho. Ďakujem
Petr Tichý
Zkusil bych dodat nějaký netradiční prvek, lebo teď je to takové tuctové. Na druhou stranu nepřeplácat. Na tomto webu najde každý jakoukoliv informaci dobře, takže informačně dostačující.

Takže dobré ;o)
wimstr
je to prázdné, skus použít jiný imaginární text, ať to vypadá opravdověji, dej tomu název, ať je vědět jaký to má účel, odkazy a vše kolem toho...to co necháváš hodnotit je pouze >30% návrhu designu
bukaj
CELÝ PŘÍSPĚVEK VYJADŘUJE POUZE MOJE SUBJEKTIVNÍ NÁZORY.

kombinace barev se mi zdá dobrá. akorát trochu světlejší barvu pro nadpis (asi jako v menu) a to pozadí je trochu ee :)

potom se mi zdá, že menu trochu moc usekává tu hlavičku a vypadá to nehezky. a taky bych už nepoužíval podtržení v hoveru.

a v kódu bych doporučil používat jeden jazyk.

avšak hezké. tím myslím pozadí hlavičky, menu hover. jinak by bylo lepší tam alespoň něco doplnit, takhle je takové prázdné a v podstatě není co hodnotiti.

Profil *
Ta šedá na pozadí je podle mě příliš tmavá. Menu bych udělal větším a tučným písmem. Jinak kombinace modré a zelené se mi líbí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.