Autor Zpráva
Flip
Profil
Ahoj, jedná se o neoficiální web americké rockové skupiny Modest Mouse ..., není u nás moc známá a chtěl bych její jméno u nás v Česku trošku vyšvihnout ;) díky za konstruktivní kritiku >>> grafický návrh
Flip
Profil
jinak patička je prozatím prázdná, chci tam jen napsat, že je to legální, všechny práva vyhrazená pro tuto skupinu apod... a svůj tag... ještě si ale nejsem jistý jak to sepsat ;)
Taps
Profil
Je to pěkné...
Lexter
Profil
Mnoho vnějších září. Toto IN není, určitě lépe zapracuj navigaci a na obsahu. Myslím, že tam máš Arial Narrow. Dej ho tam nevyhlazené, na webu se ti tato velikost nevyhladí.

Jinak bych to hodnotil jako lehce podrprůměrné, ale dotáhnuto do konce by tom ohlo být příjemné :)
Railbot
Profil
No mít na webu skupiny reklamy, to je orpavdu terno. První co mě napadne je, že lidé ze skupiny jsou nejspíš socky a jsou rádi za každou korunu. A proč? Protože jsu děsný a nikdo na ně nechodí. Prostě se tam reklama vůbec nehodí na podobné weby ;)
Flip
Profil
Mnoho vnějších září
nechápu jaké ? jsou tam akorát stíny, které ale na bílém pozadí tolik přeci nevadí...
font je Tahoma ... přepsal jsem to... teď už je písmo nevyhlazené...
děkuji za kritiku, ale nesnažím se dělat něco, co je "IN" ...
Flip
Profil
Railbot
OK ;) děkuji za důkladnou kritiku reklamy, možná se v tomto projektu na ní vyprdnu...
a co třeba názor na design? ;)
mukis
Profil
Je to celkem pěkné ale možná by nevadilo trochu zmenšit písmo v menu a pod hlavičkou a nad patičkou ubrat ten stín.
Lexter
Profil
Mě to přijde jako záře, ale to je jedno. jak jsem řekl, pohraj si s textem, tohle je děs.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0