Autor Zpráva
Mika
Profil
prosím o kritiku
Odkaz

Diky za vaše názory a připomínky.
kdyby jste chteli hodnotit ceník, tak si můžete ušetřit tu práci, ty ceny jsem jen tak nastřílel, aby tam něco bylo. Díky za pochopení :)
Flip
Profil
pěkný design
ale nemůžu si odpustit proč jsi řešil patičku tak velkým obrázkem, nestačí přece jen proužek o velikosti 1kb... ;)
Mika
Profil
Flip
Kvůli stínu trochu posunutém doprava. šlo by to ještě rozdělit na dva obrázky, ale tech 5kb co by to usetrilo... No, stejne to asi zpravim.
Jinak díky za názor
mukis
Profil
Nedávno jsem viděl něco hodně podobného. Nevím, jestli to nebylo to stejné, ale mám pocit, že to bylo tady. Mě se to líbí až na tu krabici
Mika
Profil
mukis
Asi to stejné, jenom nenakodovane.
jojoj
Profil *
menu v hoveri akosi blbne, prekrývajú sa názvy
Mika
Profil
jojoj
Co máš za prohlížeč?
Plaváček
Profil
Mika

Tipnul bych, že JOJOJ vlastní Firefox a má nastavené o fous větší výchozí písmo (nebo si ho zkusil zvětšit a výsledkem byly puzzle). Možná by sis to měl také zkusit, shlédnout, opravit a až potom nabízet webdesignerské služby za peníze. To je má dobrá rada.
Mika
Profil
Plaváček
No, menu jsem zpravil.
Jinak ja jeste zadne webdesignerske sluzby nenabizim. Myslim ze jsme v sekci názor na stránku a ne práce a zakázky :-))
Plaváček
Profil
Mika

Pak se omlouvám. Měl jsem dojem, že se jedná o prezentaci webdesignerského studia. Ale možná mi něco uteklo.
Mika
Profil
Plaváček
No, mozna v budoucnu :-) zatim to je jen navrh bez presnejsiho vyuziti. Ale diky za kritiku
jojoj
Profil *
mám IE6
jojoj
Profil *
to menu je už dobre, ale pri hoveri preblikáva
jojoj
Profil *
už je dobre :o) asi to bolo pomalejším pripojením, kým načítalo obr. v stave hover
Petr Tichý
Profil
asi to bolo pomalejším pripojením, kým načítalo obr. v stave hover
To by ale nemělo. Mika jistě využije techniky zvané image-preloading.
jojoj
Profil *
chcelo by to pixyho rollovery
bukaj
Profil
nevadilo by poupravit nastavení písma, aby bylo bezpatkové i na linuxu ;)
Mika
Profil
Tak to jo, jsem omylem preloadoval obrazek z jineho adresáře a s mojim připojením jsem chybu nepoznal. Takže děkuju moc za upozornění.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0