Autor Zpráva
Lucka.
Profil *
Ahoj, jsem se chtěla jenom zeptat... když někdo udělá tabulkový web, tak ho totálně zdrbnete, když třísloupcový (dvousloupcový) layout tak taktéž. Jak byste si to teda představovali? Jaký je pro vás teda dobrý web? No, asi ten váš, co.
Lexter
Profil
Lucka.

Špatná sekce, špatný dotaz.
DJ Miky
Profil
Komu tu kdy vadil přímo třísloupcový nebo dvousloupcový layout?
Peca
Profil
když třísloupcový (dvousloupcový) layout tak taktéž
Ale určitě to nebude kvůli tomu :-)
Petr Tichý
Profil
Přidávám se k DJ Miky. A koukej odpovědět.
Lexter
Profil
Lidi chytáte ji za slovo a to je taky pěkná pitomost. Myslím, že je tady každému jasné, co chtěa Lucka říct. Myslí si, že se tady zdrbne každý web, každý se totálně potopí. Jo v 90% případů tomu tak opravdu je, ale proč? Protože lidi tady, co o tom něco ví, si dávají tu práci a nutí ostatní aby byli stále lepší a lepší.
Lucka.
Profil *
Já se jenom ptám, jaký web, když ne z tabulek a layoutů?
centi
Profil
Lucka.
Uvedom si, že sem každý dáva svoj web na zhodnotenie dobrovoľne. Je naivné očakávať, že bude prijímať len samé pochvaly, skôr naopak, je pravdepodobné, že čaká od ostatných vytknutie chybičiek. Ak nie je schopný prijať kritiku a rady od skúsenejších, tak je zbytočné, aby sem vôbec dával nejaký web na zhodnotenie. Ak naopak je ochotný nechať si poradiť, je viac než pravdepodobné, že jeho ďalšie práce budú naberať na kvalite.

Takisto si treba uvedomiť, že väčšina z nás tiež nejak podobne začínala a mnohí prešli rovnakým "zdrbávaním" :-) A väčšinu z nás to posunulo o úroveň vyššie a o to snáď ide.
Lexter
Profil
Lucka.

Špatně jsi to pochopila. My tu srážíme web, který je vystavěn pomocí tabulek, nikdy nesrážíme web pomocí CSS. Jen tu drbeme nesprávně složený CSS layout. Pokud to nepochopíš, tak si můžeš myslet, že preferujeme internetové stránky vyrobené z čajových pytlíků.
Petr Tichý
Profil
Lucka.
Každá webová stránka má defakto svůj layout. Je to jiným slovem její rozložení. Může být kvalitní a nekvalitní. Může být tvořen tabulkou nebo pomocí kaskádových stylů. To jen tak na vysvětlenou.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0