Autor Zpráva
sapas
Profil *
Zdravím všechny chtěl bych zkritizovat stránku www.sapas.cz. Stránky jsou 100% Valdidní (kupo<div>u)
Mika
Profil
sapas
1. Použil bych trochu ostřejší obrázek v té hlavičce.
2. Trochu cych předělal naspisy. h1 bych měl v tom logu, a ve stránce na jednotlivé nadpisy bych použil h2
3. Nebylo by špatné to občas projet validátorem.
4. To horní menu mám v Opeře vycentrované trochy moc dolů, vypaá to divně.

Dál už jsem nezkoumal
Bhu
Profil
Ten PageRank by mohl zůstat jeden, je jedno, odkud je ta ikonka. Jinak dobrý
Martin
Profil
sapas
Mě zrovna dvakrát validní nepřijdou.
sapas
Profil *
tj chyba na straně odkazů PageRank, samotný kod je valdidní, zkus zvalidovat např fotogalerii ;) ta validní je. ;)
Martin
Profil
sapas
Mě je úplně jedno, čím je nevalidita způsobená. Stránky jednoduše validní nejsou.
Ze stránek bych odstranil vše z podnadpisu Info, které návštěvníky, až na vyjímky, nezajímá. Titulek stránky také moc informativní hodnotu nemá. Pětkrát nadpis první úrovně, to neni zrovna nejlepší. Jaké je vůbec téma webu? Nějak se to nedá poznat.
Fantomas
Profil *
Mě ukázal validátor 7 chyb. Minimálně si u Toplistu a Pageranku převeď ampersandy na entity.
sapas
Profil *
Tím se zabývat nebudu, par chyb tam je no a co. Jinak Téma webu dodělám.
Petr Tichý
Profil
Když náš přivítáš (tady na diskuzi) a řekneš nám, že web je stroprocentně validní a teď tady tvrdíš:Tím se zabývat nebudu, par chyb tam je no a co. Jinak Téma webu dodělám." Nezdá se ti to divné?

Spíš bych řekl, že nevíš co je to ampersand.
Manq
Profil
sapas
nikde nevidím uvodní text, očem ten web vlastně je,
sapas
Profil *
Jo přesně tak nevím co to je, ale kvůli 7 chybám už do toho nebudu zasahovat. Uvodní text dodělám.
Petr Tichý
Profil
Stačilo by kouzelné slovíčko.

Všechny výskyty znaku "&" v URL nahraď za "&amp;".
sapas
Profil *
jo to vím, ale to validátor překousne. Mě spíš dělají problémy PageRanky a toplist
sapas
Profil *
teda kecám, dneska už druhý překlep, měl jsem na mysli fotogalerii, jinak Díky Petře, zkusim to.
Petr Tichý
Profil
jo to vím, ale to validátor překousne
Omyl.

Nahraď jak jsem ti říkal.
Doplň k těm obrázků alty.
Zruš atribut border="0" a nahraď ho v CSS a ten <noscript> zkus něčím obalit. Třeba odstavcem, ale tady si nejsem jistý.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0