Autor Zpráva
saminho
Profil
Chcel by som zistiť váš názor na stránku.Stránka sa ešte graficky vylaďuje.Poraďte mi ako lepšie písať zdroj a podobne.Ćo pridať a podobne.
Stránka tu:
www.ligovetabulky.yw.sk
www.ligovetabulky.yw.sk
Mistr
Profil
saminho
(1) Z červeného písma na výrazném modrém pozadí bolí oči.
(2) Položky menu nejsou čitelné.

Na stránke sa pracuje!!!!!!!!!!!!!!!! Musí sa ešte zmeniť horná a dolná lisťa. - to znamená prakticky všechno, co doposavad na vystaveném webu je?
saminho
Profil
jj to na rychlo diky
esemeska
Profil
saminho
Kód, prostě hrůza, už jen protože nevidím doctype....

http://www.semantika.name/
mukis
Profil
No grafiku hodnotit, ale je vidět, že tě unesly přechody.
<made by saminho in notepade> - Nový tag? to už vyšlo xhtml2? Kód je fuj, toto mluví za vše <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><b r><br><br><br><br><br><br>
Jo, a přečnívá ti anketa
HeWeR
Profil
esemeska
Myslíš si snad, že ten chybějící doctype je nejzávažnější chyba v kódu onoho webu?

saminho
Přechody jsou krásná věc. Když jsou jemné a plní funkci pouze ozdobnou.

A jinak, není co hodnotit. Není tam nic, jen 4 přechody přilepené k sobě. Mimo to je tam snad každá začátečnická chyba, kterou lze udělat (blikající text, špatně udělané odkazy…).
esemeska
Profil
HeWeR
Myslíš si snad, že ten chybějící doctype je nejzávažnější chyba v kódu onoho webu?

Asi jsi špatně pochopil moji reakci, jak jsem neviděl doctype, bylo vše jasné, v tom kódu není nic hezkého...
HeWeR
Profil
esemeska
Já jen, že bych se asi nezastavil nad chybějícím doctype. Znám plno kvalitního kodérů, kteří doctype nepoužívají :P
HeWeR
Profil
esemeska
Já jen, že bych se asi nezastavil nad chybějícím doctype. Znám plno kvalitního kodérů, kteří doctype nepoužívají :P

//dpc, ať žije refresh
saminho
Profil
HeWeR

ako mozem urobit tie odkazy dobre?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0