Autor Zpráva
beaver146
Profil *
dobry den pripravujem navrh stranok pre black metalovu kapelu
design ma byt cerno krvavy, menu je obrazkove, dolozene textovou alternativou vyrobene pomocou ul li
akurat logo sa mi zda byt nevyrazne co by ste navrhovali a vylepsenie
viem ze na navrhu sa moc kritizovat neda, ale predsa len checem aby sa to klientovi maximalne pacilo, nesom grafik a tak radsej necham overit profikom, diky moc za vasu snahu

tam co je ten napis audioplayer dam neskor kontrolovatelne prehravanie ukazok, samozrejme sa zapne az ked uzivatel spusti neco ako na bandzone.cz alebo last.fm
http://disloyal.fine.sk/design.jpg
mukis
Profil
-Červená na pozadí řve do očí.
-Proč máš v obsahu vyhlazené písmo a v patičce nevyhlazené?
-Jinak je to docela povedené, ale mě takovéhle satanistické motivy neoslovují.
Michalek
Profil
Líbí, jenom písmo je moc šedivé a málo kontrastuje s pozadím. Zkusil bych víc do bíla.
beaver146
Profil *
no ten satanisticky motiv bol pozadavok zakaznika na cervene pozadie sa pridaju este nejake tie zombie :-)

šedé písmo si praje zákazník som mu doporučil biele, on že nie este ho nejak presvedcim

nechapem tak ist je vyhladene v paticce ako v obsahu nie?
Petr Tichý
Profil
Originální. Oceňuji, že menu se dá přečíst. (je to výjimka)
habendorf
Profil
Jenom jsem zvědav, co budeš dělat s pozadím při delším/zvětšeném textu.
Gekon
Profil
Až na to, že nepřečtu nadpis v menu (Disloyal), písmo v menu mi až moc připomíná to ze hry Vampire:Masquerade a je to příliš tmavé, tak to vypadá dobře.
MVK
Profil *
Tuším, že stránky této skupiny tu už jednou byly a od té doby doznaly značných změn k lepšímu.
Kolegové již poznamenali, že logo je stále naprosto nečitelné a text by chtělo zesvětlit, ale jinak dobré.
V menu se nabízí, že by aktivní položka lehce zčervenala, ale chtělo by to vyzkoušet kontrast v pravé části.
Mám takový pocit, že N v menu nějak nesedí k ostatním velkým písmenům.
Obrázek vpravo na pozadí by chtělo více rozmazat ve spodní části, aby lépe navazoval.
Těším se na funkční prototyp.
Petaan
Profil
Ten text bych uděla úplně naopak. To jako že do patičky bych dal to šedivé a do textu to bílé.
Jinak pěkné...
weberko
Profil *
Ten vrchny baner sa tam vobec nehodi ten kontrast cervena a na druhej strane sedi.
Ten napis Novinky je velmi bledi moc byje do oci
a hned vedla toho napisu novinky je velky plac. tam by trebalo nieco dat.
Tiez sa mi vobec nepaci ten pomer lavej a pravej strany na jednej strane je to pekne cervene a na druhej strane uplne nevyrazne
Logo je strasne male, a stale mam tendenciu rolovat stranku vyssie nakolko ta postava ma odrezanu cast hlavy
ten text by sa patrilo dako centrovat, a cely je daky do modro fialova, taka nie pekna farba
a na brchu ta akoze krv sa mi zda daka divna je to take moc gulate.

No proste mne sa to bohvie ako nezda. pritom mam tento styl hudby velmi rad toto sa mi zda ako nie najlepsia volba reprezentacie skupiny.
beaver146
Profil *
dik za vase dotazy este je na zakaznikovi ci to bude chcet zmenit
prazdno vedla nadpisu planujem vyplnit takymi 2,3 blokmi, napriklad nejaky text najblizsieho koncertu, alebo nejaky nahodny vypis poloziek z eshopu, proste sa najde mnozstvo moznosti, co sa pozadia tyka asi to dam do jednotnej farby, je pravda ze takto je to take ako keby nedokoncene
povodne som chcel to pozadie spravit tak ze by som spravil este jednu vrstvu navyse do nej by som dal toto pozadie a okolo neho ramcek a pozadie stranky by som dal cerne, aby to ako tak vizeralo na vacsich rozliseniach, menu neplanujem rolovat obrazkovo skor len rolovat farbu toho borderu pod tym

inak momentalne je web www.disloyal.sk ten som nerobil ja myslim zenovy by mohol byt o 99% lepsi aj lepsie prehladnejsie by som zatriedil obsah, co sa tyka kodu tam som viac doma ako v grafike tak uvidime dik za vase rady snad mi pomozu este lepsie vylepsit ten graf. navrh
weberko
Profil *
No mna aj tak najviac zaujima kod.
weberko
Profil *
a este. Cital som tu na fore o tejto stranke a podla toho co tam bolo pisane. sa tato stranka vobec nezhoduje stym co zakaznik pozadoval. Lebo ako bolo napisane zakaznik chcel funkcne stranku mat tak spravenu ako je original. ale tam bol skritizovani kod, od niektorych tunajsich uzivatelov, ak jed si myslim, ze tie zakaznikove poziadavky sa inak vyriesit nedali, a je len cisto na zakaznikovi to ako to je. a mozem povedat ze mne sa original paci aj ked teraz je ta farba pisma taka no neviem nesedi mi az tolko.
MVK
Profil *
Originál je katastrofa, tato verze je mnohem lepší!
weberko
Profil *
a to hodnotis grafiku alebo kod? lebo kodovo to este nemozes porovnavat
MVK
Profil *
Grafiku a funkčnost - standardní rozložení prvků.
Plaváček
Profil
beaver146

Nechtěl bych být v kůži kodéra tohoto webu (tedy pokud to nebude na pevný rozměr vyrobená flashová pecka).

Jinak čistě subjektivně se mi návrh webu vůbec nelíbí, chybí tomu, jak se říká - tah na branku, nějaký jednotící grafický prvek, myšlenka. Celé to vypadá spíše jako rozlitá piksla červené barvy.

Logo je katastrofa, které si snad skupina ani nezaslouží.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0