Autor Zpráva
orchid
Profil
Jak byste ohodnotili tohle ?
orchid
Profil
heslo = heslo
quinux
Profil
orchid
Zřejmě chceš ohodnotit funkčnost, protože na vzhledu se hodnotit nic nedá.

Tak potom, bych jen řekl, že v sekcích "změnit" a "vymazat" zkratku, by krom hledání byl vhodný i výpis všech zkratek (samozřejmě odstránkovaný). Taky, aby aplikace kontrolovala duplicitu zkratek a nabídla v případě nalezení duplicitního záznamu nějaké "rozumné" možnosti (možná už to tak dělá, nezkoušel jsem to)
Petr Tichý
Profil
Nezná to mojí (ne)oblíbenou zkratku "SPŠE", tak jsem poslal administátorovi návrh na přidání ;o)

Potom jsem se stal adminem a schválil ji. Ale když hledám, tak najdu a podívej se na tu stránku v Opeře.

Ještě bych pro hledání volil GET místo POST.
Petr Tichý
Profil
Btw. by to chtělo klikací logo.
orchid
Profil
ok diky
orchid
Profil
Petr Tichý

když zadam , hledám SPŠE , otevru to v Opeře tak to funguje normálně , co si tím myslel ?

Btw . co je to SPŠE ?
habendorf
Profil
Tak SPŠE znám taky, dokonce odtamtud mám i maturitní vysvědčení :o)

I když my jsme tedy byli SPŠSE, holt vždycky něco navíc :o)
orchid
Profil
aha
Petr Tichý
Profil
orchid
Negunguje. Zkus si třeba označit nějaký text. Nadpisy se zdvojí a celé se to postupně rozpadne (Opera 9.10)

Střední průmyslová škola elektrotechnická

habendorf
Tak to já mám ještě maturitu před sebou. :o)
Dotaz trochu na tělo. Dělal si někdy v životě to co Tě tam učili? Vymýšlel elektroinstalace...atd.
habendorf
Profil
Petr Tichý: Dělal si někdy v životě to co Tě tam učili? Vymýšlel elektroinstalace...atd.

Tak elektroinstalace zrovna nedávno doma v kuchyni. Na to ale potřebuješ spíš kladivo, majzlík a sádru, hlavu moc ne :o)

Jinak já byl na slaboproudu, obor automatizační technika. To co mě tam naučili jsem využil jen málo a amatérsky - nějaký ty zesilovače a kytarový efekty. Možná se divíš, proč jsme to stavěli místo abychom to koupili ... maturoval jsem v roce 1991 (ovšem n.l.) a doba byla prostě taková. A ještě ve třeťáku do nás lili elektronky a ruský 8-bitový procesory...
orchid
Profil
petr tichý

zkousím v opeře a všechno funguje
opera 9.20

jinak sem zas docela predalal administraci tak tam mrknete , heslo = heslo
Petr Tichý
Profil
Dej teď hledat SPŠE a poté na výsledné stránce zmáčkni Ctrl + a.
orchid
Profil
petr tichý

promin , ale me to funguje normálně , nemohl bys mi tu chybu nejak popsat ?
YoSarin
Profil
Mrkni:
http://jpw.yosarin.net/zkratky1.gif
http://jpw.yosarin.net/zkratky2.gif

první vzniklo při scrollování, druhý při ctrl+a.

po přechodu na jinej tab a zpátky se to upravilo do normálu a už to nešlo tímhle způsobem rozhodit - to zase až po znovunačtení stránky.

Mám operu 9.01
saminho
Profil
jednoduchý zdroj ale design nanič
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0