Autor Zpráva
Ju4n
Profil *
Prosim o zhodnoceni graf. navrhu.
Dekuji
Ju4n
Profil *
zapomnel sem napsat adresu :
http://83.240.37.7/weby/soubory/obchod.png
Railbot
Profil
Je to jen malý výřez, takže toho tolik k hodnocení není, ale já bych u takového e-shopu čekal veselejší barvy a v logu/hlavičce určitě nějaký obrázek-foto nějakého zvířectva. Jinak ani se mi nezdají ty oranžové ikony, asi mají vypadat jako v pohybu, ale mě připadají ošklivé rozmáznuté. Dále na všechna čísla a s tím spojený text bych nepoužíval font Georgia nebo co to je, nevypadá to hezky. V nabídce by určitě bylo fajn vidět nějaké odrážky. Hledání - kam se podělo tlačítko?
Celkově nic moc.
mukis
Profil
Tak teďka nevim, co se tam prodává. V hlavičce je napsaný "internetový obchod s domácími zvířaty", a v menu žádné psi ani kočky nevidím. Jak řekl Railbot, změnil bych barvy. Taky se mi nelíbí zdvojení obrázků v menu, jak je Domů, Registrace atd.
Ju4n
Profil *
Railbot : dobre rozmaznuti u ikon oddelam, pismo zmenim (Verdana muze byt?). Obrazky zvirat sem tam mel, bohuzel zakaznik zadne obrazky nechce, takze to musim nechat takto.

mukis : To menu bude jine, sem to jenom necim chtel zaplacat :)
Railbot
Profil
Ju4n
Kdyžtak se porozhlédni po jiných e-shopech jak vypadají. Možná jsi tak učinil, ale asi si z tho moc nevzal. Chtělo by to i nějaké logo, jen nápis v tomto případě nestačí, aby obchod vypadal seriózně.
trichlorethyhlen
Profil *
Podle mě by to chtělo více oddělit řádky se zbožím. Na první pohled na delší stránce nebudu vědět, zda 2000Kč 1ks [koupit] patří k ECCO COMFORT 2232020 nahoře nebo dole.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0