Autor Zpráva
MMartin
Profil *
Zajímal by mě váš názor na mé stránky ( klidně kritizujte-to mi nevadí, hlavně když budu vědět, co mám vylepšit a jak)
MMartin
Profil *
Jo a kdyby náhodou měl někdo prohlížeč IE 5.5-, tak mi pls napište, jestli to fachá tak, jak má. dík
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com (Mozilla):

1. Při rozlišení 1024x768 vidím přes třetinu stránky logo, dál mne otravují jezdící obrázky a "svátek má Hugo". Novinky se krčí někde v dolní třetině. Logo zmenšit, obrázky a data vyhodit a rázem bude spousta místa na informace, kteé jsou zajímavé. Mimo to mně pohyblivé pitomosti dost vadí a na obrázky je galerie.
2. Pokud mi něco vadí víc než pohyblivé pitomosti, tak zvuk na stránkách. Já sice sedím na 2 Mbps lince, ale být na modemu, je to moje poslední návštěva na téhle stránce - stahování klády jako zvuk naštve a spousta lidí má spuštěnou nějakou hudbu z CD nebo mp3.
3. U technické hry je použití grotesk fontů nesmysl, to by se hodilo někam k Morrowindu.
4. Proč je změněný kursor při odkazech z menu?
5. V galerii mraky prázdných rámečků a obrázek ani jeden.
6. Pravý sloupec je využitý pitomostmi, jen aby tam měl nějaký důvod. Počítadlo zajímá jen autora, anketa je shora špatně oříznutá, "kupte si" je čertvíproč odkazem jen na ceně.
7. Stáhnul jsem si index a ono to má 2 MB!!! PROBOHA kdo to má stahovat? Normální index se vejde do 100 kB i amatérovi a cpát tam obrovské wma a celý kalendář? Děs!

Kód:
8. Už jsem se zmínil o kalendáři. To je práce pro skript na serveru a ne to cpát do kódu přímo!
9. Dál už vidím jen nějaké iframe a do toho se vrtat nebudu. Co je to za módu?
10. Hlavně, že v meta je autor a copy!

Tak celkově:
Slušné sladění barev a slušný obsah (nejsem expert na hry), u něhož si nejsem jist původem.
Rozvržení stránky děsné, a 2 MB pitomostí ji odesílájí do kategorie čirého amatérismu.
Nenechte se odradit, kolego! Každý nějak začínal a moje první pokusy nebyly lepší!
MMartin
Profil *
MVK: víš, co je zajímavý?
mě se to při rychlosti 64kb/s
nanejvýš 20 (i když smažu cache)
a to wma se načítá postupně při přehrávání až když se načte stránka.
MMartin
Profil *
MVK: víš, co je zajímavý?
mě se to při rychlosti 64kb/s
nanejvýš 20 (i když smažu cache)
a to wma se načítá postupně při přehrávání až když se načte stránka.
MMartin
Profil *
MVK: víš, co je zajímavý?
mě se to při rychlosti 64kb/s
nanejvýš 20 (i když smažu cache)
a to wma se načítá postupně při přehrávání až když se načte stránka.

Jo a ten zdroják i se skriptem má 20Kb-asi ses přehlíd o 2 nuly
Anonymní
Profil *
sorry ňák mi blbne browser
MVK
Profil *
I když smažu wma, tak mi vyjede hlášení:
383 kb, 49 souborů, 7 adresářů
Zdá se mi to docela víc než dost.
MMartin
Profil *
MVK: není to náhodou velikost všech html?
MMartin
Profil *
Tak co už je to logo lepší????
Marty
Profil
- na stránkách nemám rád zvuky, běžící text ve stavový řádce, tečkové dekorace tituku, a změnu kurzoru na stránkách, asi je to subjektivní názor, ale popřemýšlel bych o změně těchto položek
- mám rozlišení 1024 * 768 a zobrazuje se mi horizontální rolovací lišta, to asi nebylo úmyslem
- odkaz na mapu webu bych nedělal jako tlačítko
- designově to až na pár chyb ujde
ax123
Profil
Zůžit, textům v prostředním sloupci to neuškodí a zbavíš se horizontální lišty. Líbí se mi srovnání budov ve hře a ve skutečnosti. Dobrý nápad
MMartin
Profil *
Vždyď už tam žádná není(aspoň u IE6, Opery, FF) nebo jo (jakej máš browser? )a kdyžtak to není kvůli obsahu, ale kvůli logu(když má width="100%" nezasahuje až na úplný okraj stránky)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0