Autor Zpráva
Jim2
Profil *
Ahoj, podívejte se prosim na tohle, ještě to není dodělané, ale základ by měl přibližně zůstat. Prosím o jakékoliv názory.
http://www.zkadanskehopodhradi.wz.cz/
rommy
Profil *
můj názor je, žes to sem ještě neměl dávat...ono by se nic nestalo, kdybys na tom ještě pracoval a o názor si řekl třeba za týden...momentálně tu fakt krom dvou sloupců a odkazů nic není
radim93
Profil
Prázdný. Ten Times New Roman se tam nehodí.

4/10
Jim2
Profil *
Dík. :o))
gyoja
Profil
Adresa zkadanskehopodradi.wz.cz je z hlediska optimalizace webu holý nesmysl. Přejmenujte to nějak k věci, třeba nemecky-ovcak.wz.cz nebo podobně.

Náhledy obrázků utvořené pouze nastavením rozměrů toho původního jsou tak velké, že i při 4MBit rychlosti internetu se celkem dlouho načítají. To nikdo neocení.

Dávat sem web k hodnocení je příliš brzo pro Váš web a tuším i pro vaše znalosti v oblasti tvorby webu (Tipuji to podle stažené šablony a začátečnických postupů při psaní). Sám nejsem odborník, ale jsou věci, které se po základním studiu psaní webu prostě nedělají. Doporučuji studium Jak psát Web.
Pietro
Profil *
Doporučuji meta tag
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Win-1250" />


přepsat na
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250" />


Při automatickém rozpoznávání kódování to může dělat chyby (např. mi to vyhodilo Windows-1252).
mukis
Profil
Není na tom moc, co hodnotit. Oprav si kódování viz. Pietro
Mistr
Profil
Jim2
K výše uvedenému ještě doplním:
(1) Bylo by vhodné, aby jednotlivé položky byly pouze na jeden řádek.
(2) Názvy souborů piš bez mezer a cesky (tedy bez háčků či čárek). Zároveň si ještě dávej pozor na velká a malá písmena. Mohou hrát roli! Problematická je tedy adresa: http://www.zkadanskehopodhradi.wz.cz/pages/galerie/zakladni/Dixi štěnata 01.JPG
(3) Kolonku Kontakt by zasloužilo rozšířit o podrobnější údaje jako jsou například "kamenná" adresa, telefon, mobil, fax, IČ, DIČ apod. Až budou stránky hotové, dej vědět - zařadíme je do zápisu Tvé společnosti na portálu www.firmy.cz
(4) Stránku http://www.zkadanskehopodhradi.wz.cz/?file=standard osvěž například obrázky, barvami, řezem písma apod.
(5) Chybou je neustále totožný titulek stránky (tedy tag TITLE v části HEAD).
(6) O adrese již zde bylo psáno. Tbou použitá adresa je jen zdrojem chyb a překlepů, takže po několikátém překlepu se návštěvník na Tvoje stránky vykašle a půjde jinam.
(7) Proč není text v patičce vycentrován na celou stránku?

Profil *
V IE 7 se místo písmena š zobrazuje otazník. Písmo v menu je strašný, chtělo by to jiný font, větší písmena a možná jinou barvu. A ta šedá okolo celýho webu je na můj vkus až moc tmavá.
J
Profil *
gyoja, Mistr: k adrese "zkadanskehopodhradi.wz.cz": U kynologů je zvykem, že v adrese je jméno jejich chovatelské stanice FCI (jméno ch. st. FCI je unikátní). Jsou stovky chovatelských stanic německých ovčáků, možná desítky z nich na wz, adresa nemecky-ovcak.wz.cz je už (a nejspíš dávno) obsazená.
Jim2: "Německý ovčák" je dobré uvést v title, neuškodí v h1...
Jim2
Profil *
Ahoj, co se týká adresy, bylo mi řečeno jaká má být, takže s tím vůbec nic neudělám, co se týká názvů souborů, nejsem si vědom že by byl jediný s háčkem či čárkou, šablona není stažená ale má převzatá z jiného webu aby s tím nebyla zbytečně práce, dělám to pro známou. :o) Jinak díky za ostatní připomínky! Jde mi hlavně o špatné zobrazování a podobně, jinak ten web nemá být žádným skvostem. BTW: Úplný začátečník nejsem, což bych vzhledem k množství nalezených chyb asi neměl psát. :o)
Dalším problémem jsou občas špatné tagy ve stránce, dal jsem do prázdných souborů pro obsah přístup pro editaci textu té známé a neumí napsat <br />, píše prostě <br/> :o)))
Mistr
Profil
J
k adrese "zkadanskehopodhradi.wz.cz"
Ve své poznámce (a zřejmě tak i kolega gyoja) jsme měli na mysli spíše skutečnost, že v tak "hrozně" dlouhé adrese stránky se chyba (překlep) udělá, jak se říká, raz dva. Navíc je obtížné si tak dlouhou adresu zapamatovat, nemluvě o obtížnosti jejího rozkódování, tedy jaká že to slova vlastně spojuje. Proto jsou vhodnější adresy typu www.pes.cz apod.
Jim2
Profil *
Ano, já ji několikrát upozornil že by to mělo být něco úplně jiného, ale nic s tím nenadělám, prostě to chce takhle... :o( Mám chuť se na to vykašlat. :o) Takže díky, všechno poupravím a ještě to sem hodím k posouzení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0