Autor Zpráva
Iveta
Profil *
Prosím o kritiku redesignu sportovních stránek

Jedná se zatím pouze o grafický návrh.

Předem díky
Glacier
Profil
Je to opravdu pěkné, jen bych možná zkusil lépe umístit tlačítko home, takhle vypadá tak nějak že tam nepatří. Ale jinak fakt dobrý.
Co že tam není česká verze????
Fred
Profil
Je to vážně pěkný.
habendorf
Profil
Pěkný.

<a href="javascript:window.print();" - nebouří se to v xhtml?
Marty
Profil
Připojuji se k ostatním - pěkné.

Ale ještě bych trochu zvýraznil odkaz na začátek stránky (jenom trošinku) a taky bych při aktivaci tohoto odkazu odroloval stránku úplně na začátek (když jsem neviděl logo, trochu mě to zmátlo).
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

Glacier:
Home je tam opravdu ztracené, má být součástí drobečkové navigace, nevím, zda pomůže zarovnat ji doprava (pod vlaječky).
Netuším, zda vůbec bude česká verze, jestli nezůstane pouze u anglické (podklady ještě nemám).
Teď mě napadlo dát tam v tom případě vlaječky všech evrop.států, kterí jsou v této federaci - nevím, ale zda by to pak nesvádělo ke klikání, že se jedná o jazyk.verze.

Fred:
Vážně dík.

Habendorf:
Xhtml ten JS vydrží. Snažím se jej používat minimálně.
Pokud to lze vyřešit jinak než JS, prosím o radu.

Marty:
Odkaz na začátek stránky jsem upravila podle Tebe, aby odkázal na úplný začátek str.
Zvýraznit jej zatím nechci, klient nechce mít v patičce kromě copyrightu skoro nic (u delších stránek pak spodní navigace dost chybí), tak zatím bude trochu v "ilegalitě".

Prosím o další názory a doporučení, co zlepšit.
Díky předem
Kráťa
Profil
Nojo, je to pěkné, jen nevím, jestli nemám prohlížeč nějaký nemocný, ty přechody mi to dělá nějaké pruhované. :-(
Iveta
Profil *
Díky za další hodnocení.

Kráťa:
Snažím se komprimovat obrázky co nejvíce kvůli modemářům (ale nic se nemá asi přehánět).
Hlavička je nyní už v lepší kvalitě.

Drobečkovou navigaci jsem pro větší přehlednost zarovnala doprava.

Prosím o další názory, zda je to k lepšímu.

Předem díky
habendorf
Profil
Iveta: Xhtml ten JS vydrží. Snažím se jej používat minimálně. Pokud to lze vyřešit jinak než JS, prosím o radu.

Ne, bez JS to nepůjde. Já osobně bych to napsal takhle:
<a href="#" title="vytisknout stránku" onclick="window.print(); return false">Vytisknout</a>

Ale netvrdím že je to lepší, jen mi to přijde takový "čistší".
Iveta
Profil *
Habendorf:

Díky moc za "čistší" zápis JS na tisk stránky.
Už jsem jej na stránkách přepsala, budu jej dále používat místo zastaralého zápisu.
Kráťa
Profil
Jsem na to mrknul z Opery a mám to "pruhované" také. :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0