Autor Zpráva
číri
Profil *
koukněte se pls na moje stranky www.cirisek.ic.cz pokousel sem se je usporadat podle vasich rad
Taps
Profil
Po grafické stránce je to hodně slabé a co je toto <div style="text-align: center; font-weight: bold;" id="listcontainer>? když používaš css tak to tam všechno nadefinuj a pak dej jen class nebo id
Lexter
Profil
Nezdá se mi, že jsi se snažl uspořádat podle naših rad, pokud dobře vím, tak jsme ti radily to smáznout a začít znovu. Ovšem v kódu pár zlepšení vidím i když je stále ještě dost chabý.

Vážně by jsi se měl podívat na některé tutoriálové weby, pořádně se začíst tady na jpw, diskusi, intervalu a valit podle nich. Pokud to budeš dělat pořádně, výsledky se velmi brzy dostaví ;)
l007
Profil
číri
Do kódu jsem se nedívala. Musím říct, že ten design není tak úplně špatný, ale chtělo by to lépe vychytat odstíny použitých barev a dodat nějaké grafické prvky.
číri
Profil *
I007 muzes mi dat pls nejakej odkaz na stranky s radami na grafickymi prvky
Petrnson
Profil *
Pokud se chceš kouknout jak vypadají moderní weby tak http://programujte.com/view.php?cisloclanku=2007042903-Vite,-kam-pro-i nspiraci?
Lexter
Profil
Petrnson

Když už, tak se aspoň neodkazuj na rip: Originál je zde: http://css-galerie.martyweb.cz/
radim93
Profil
Je to warez web, tudíž bych ho moc nezveřejňoval BSA zná i bonzáky.

16 barevná paleta není to nejlepší co si mohl udělat, má jedinou výhodou, že kromě loga, bude web stejný i na 16 barevných PC, ale to je asi všechno.

Kód je povedeným vtipem, tolik mezer, když se v tom nedá orientovat, ale i zbytek je hrůza. Za prvé CSS rozhodně nepiš 2x ten samý kód a piš ho tak, že si vytvoříš soubor třeba style.css a na něj jen linkuješ.

3/10
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0