Autor Zpráva
BELGOR
Profil
s kamarády jsme rozjeli herní portálek
www.easygames.cz
prosím o zhodnocení a případne zkritizování, dekuji ;-)
Taps
Profil
Mě se to docela líbí, možná bych trošku zvýraznil hover efekt
Lexter
Profil
Já si zase pamatuji, jak tu byl na hodnocení takový blog, který byl dělaný ze zahraniční šablony a byl stejný, tak nevím co chceš hodnotit.
Lexter
Profil
Pardon odeslal jsem to dvakrát, tenhle kec prosím smázněte.
l007
Profil
BELGOR
Myslím, že je to hezké. Docela by se mi to líbilo, kdyby to nebylo okopírované. Dost mi vadí u obrázkových ikonek vpravo nahoře, že mají anglické titulky. Jsme přece v česku! Už se těším, kdy tahle móda zkončí (myslím tím ty anglické alty).
Lexter
Profil
l007

Já bych byl rád, kdyby se anglina na webu v českým zemích odstřelila úplně (mimo vícejazyčných webů).
Inpocasi
Profil
Nevýrazný design, takové chladné (neosobní). Mraky a hry to k sobě moc nejde. Celkově tak 5/10 (průměr)
wimstr
Profil
graficky mi to příjde příjemné, ale jak už řekl Lexter už to tu bylo....(šablona)
BELGOR
Profil
diky za i neprijemnou kritiku

Lexter + Inpocasi
to že je stránka podle šablony je pravda, jenže proč nevyužít něco co už je připravené a ušetřený čas věnovat důležitejsim vecem? například tvorbě obsahu ? ;-) a tento design se mi navíc i líbí, právě proto že je takovej free a obláčkovej, chceme aby si lidi šli k nám oddechnout od svých těžkých každodenních poviností a od jednotvárných excelů, wordů, tabulek, grafů,....
l007
anglictinu se snazime eliminovat jak to jde, ale obcas se neco prehlidne, diky za upozorneni ;-)
DJ Miky
Profil
excelů, wordů, tabulek, grafů,.... Solitaire,... :-)

- <div> v <h1>?
- Vysunování reklamy mi přijde dosti otravné.
- Písmo bych zvětšil tak na velikost, jaká je při maximálním zvětšení pomocí těch ikonek.
radim93
Profil
BELGOR: Tak hlavně že je free, cool a in, to je hlavní.

Jinak šablona pěkná, ale já tvrdím že když si to uděláš sám, je to lepší (je to takový tvoje, jak ty to chceš).

Jinak ty tam píšeš že se jedná o Web 2.0 (čteme Podfuk 2.0) službu, ale já tam kromě profilů nic Web 2.0 nevidím, ale jsem tam nejom chvilku.
Lexter
Profil
BELGOR

A já se tě ptám, co chceš hodnotit. Obsah je čistě tvá věc. Design a kód tvůj není. Já osobně tedy nevím, na co bych měl reagovat.
mukis
Profil
Proč to chceš hodnotit, když to je šablona? Žeby reklama?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0