Autor Zpráva
Jen
Profil *
Chtěl bych spíše upozornit než přímo zhodnotit portál Suggoo.com Na tomto fórum je určitě mnoho majitelů stránek, kteří by chtěli svoje investice do nich nějak zhodnotit. Na Suggoo.com naleznete seznam českých affiliate programů řazených do skupin dle zaměření. Vyberte si jeden z nich a zkuste vydělávat na provizích. O své zkušenosti se pak můžete podělit ve fóru.

Suggoo.com

Pro tento příspěvek jsem nenašel lepší kategorii, omlouvám se.
tozi
Profil
Vyzera to ok,len malo kontrastne pismo.Dalej tam spati google reklama daj ju len na bok ,hore vyzera dost zle. Ked som prisiel na stranku nevedel som o com je.daj tam nejaky prvok ktory jasne povie kde som. Inak pekna robotka
Jen
Profil *
Díky za připomínku k písmu.
wimstr
Profil
mě by teda vadila celková npřehladnost, a malá navigace, pořádně jsem se ani nedozvěděl, jak to funguje, a co to obnáší, nějaký blížší popis i s ukázkou by nebyl od věci

- v inzerci a majetek stránek bych posunul níže to tlačítko OK
mukis
Profil
Pěkný, ale nevyznám se v tom
Jen
Profil *
Díky za vaše komentáře. Je vidět, že bude potřeba zapracovat na vysvětlení zaměření webu.
Jen
Profil *
Na obsahu suggoo.com jsem trochu zapracoval a zdůraznil jsem i zaměření webu. Je jasný cíl stránky hned po vstupu?
Díky za odpovědi
Railbot
Profil
Stále málo přehledné.
Text "Jak funguje partnerský program?" více zvýrazni (na samostatný řádek, možná o fous větší písmo) a přepiš na "Co to je a jak funguje partnerský program?" (jelikož ne každý chce vědět jak to funguje, když ani neví ještě co to je). Je to celkem zásadní odkaz, aby se v tom každý zorientoval. Nenech ho zapadnout.
Jen
Profil *
Díky. Jinak doufám, že primární cíl stránky je lehce odhadnutelný hned po vstupu... Soustředil jsem vystvětlení obsahu stránky hned do hlavičky (slogan a banner)
Railbot
Profil
To je sice fajn, ale hlavička je příliš malá a většinu pozornosti upoutá samotný obsah pod ní, takže já jsem si sloganu například všiml až teď.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0