Autor Zpráva
:o) smile
Profil *
Zdravím,

mám tu dva designy a zajímá mne, který se vám líbí více. Chápu že ani jeden se vám nebude líbit na 100%, ale alespoň připište, co změnit. Dík.

První design s tématem moře.
Druhý design s tématem dálnice.

Díky za kritiku
:o) smile
Profil *
OPRAVA:

Link na druhý design je špatně. Zde je SPRÁVNÝ link.

ZDE
Lexter
Profil
Třeba zaměň text za www.lipsum.com .
:o) smile
Profil *
hm... díky za názor :o) (samozřejmě myšleno ironicky)
Lexter
Profil
:o) smile

To já to ironicky taky myslel, ale to je fuk. Když nahodíš do návrhu obsah třeba z toho loremu, lépe se hodnotí a i to vypadá lépe, než když tam odřádkuješ takové blbosti.

Oldschool, takový design frčel asi před deseti lety. ten druhý bych asi ronou zahodil a podíval se lépe na ten první. Na tom se mi líbí kombinace barev. Rozhodně toho ale není mnoho k hodnocení, jen pár obdélníků. Zkus to promáknout.
Suji
Profil
Prvni navrh: Uz zacinam byt pomalu alergicky na modre weby, ale tahle kombinace se mi libi. Jestli si vybiras, v cem pokracovat, tak ja jsem pro prvni. Ale chtelo by to navrh mnohem vice propracovat. Zatim to jsou jen tri barevne obdelniky a jedine, co tomu dava trosku stavu, je ten jedinej modrej obrazek, u ktereho ale zase nevim, proc tam je. Jestli je to jako ukazka fotogalerie a jinde nebude, tak ti tam toho moc nezbude. Proste zatim je to zajimavy "vykrik do tmy", na kterem je jeste hodne moc prace.

Druhy navrh: Nelibi se mi barvy. Jinak o kousek vic rozpracovane, ale opravdu jen o kousek.

Zkus nejaky navrh dotahnout tak daleko, aby z nej pripadny koder dokazal udelat funkcni web.
mukis
Profil
První je moc prázdný a druhý se mi nelíbí
:o) smile
Profil *
a co říkáte na tohle?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0