Autor Zpráva
Venca V
Profil
Prosím o názory... odkaz.
Stránky vznikly ve volných chvilkách jen tak autorovi pro radost, jen mne zajímá co mi vytknete. Díky.
P.S.: <ot>V Opeře 9 nejdou "cotojátka", nevíte někdo jestli (jak) to jde rozchodit i v ní?</ot>
yderf
Profil
Veľmi pekná stránka. Z hľadiska kódu sú tam niektoré veci nie úplne kóšer, ale sú to len drobnosti (validátor napovie ;-) ). Ináč ten "aboutbox" je zbytočne robený na efekt ;-)
Venca V
Profil
Jo, mrknu na to přes validátor. Psal jsem to v práci v notepadu, a ten mi ty chybky přece jen nenapoví jako pspad co mám doma. Dík za upozornění.
edit:stránky už jsou validní.
fanky
Profil
yderf
velmi peknou stranku si predstavuju rozhodne jinak
nelibi se mi to, narychlo udelane, odflaknute

a na kodu snad ani neni co pokazit

4/10
Vladosik
Profil
Venca V
Velmi pekne se mi na to kouka, je to prijemne.

Vytykam pouze prave posuvne menu... Budu radsi, kdyz bude napravo vypsan viditelne seznam vsech polozek, nez abych scroloval...

A za druhe mas na kazde strance stejny meta description "Me oblibene texty". Pro vyhledavace a zvlast Google je lepsi aby kazda stranka mela vlastni popisek. Tohle je spise na skodu. Bud napravit nebo radsi description uplne odstranit ze stranek, je to mensi zlo.

7/10
Taps
Profil
Mě se te menu na pravé straně také vůbec nelíbí. hodnocení - 6/10
yderf
Profil
fanky

aj stranka, čo je urobená narýchlo, môže byť pekná - podstatný je účel. Pre zoznam textov k autorovým obľúbeným pesničkám je to veľmi pekná stránka.

a na kóde je stále čo pokaziť
Keilew
Profil
Přesně stejnej problém, jako můj flame:-) Listy vs. texty - žádná souvislost!
Venca V
Profil
všem - díky za názory
Keilew - ty listy plní čistě čistě dekorativní roli, musí snad mít (u tohoto typu stránek) nějakou souvislost s obsahem??? :-)
Keilew
Profil
Venca V
se neptej mě, zeptej se těch, kteří kritizovali moje kytky, byť měly souvislost:-) O čem Tvé stránky jsou popravdě netuším. Nevím, jestli je to sbírka vlastních textů nebo cizích... A to listí jen podtrhuje ten pocit zmatku.
Venca V
Profil
Nevím, jestli je to sbírka vlastních textů nebo cizích...
U každého textu je uveden v nadpisu jeho autor, z čehož vyplývá, že je to sbírka cizích textů. Na úvodní stránce je to napsáno též, pro jistotu jsem to přidal i do každého "about".

musí snad mít (u tohoto typu stránek) nějakou souvislost s obsahem??? :-)
nemusí, a za tím si klidně budu stát:-) (už odpovídam sám sobě, ha ha...)
Keilew
Profil
Na následujících stránkách se nachází většina mých oblíbených textů, které se mi podařilo vydolovat z hlubin paměti za dlouhých nočních i jiných služeb. Pokud je v textu nějaká drobná chyba tak sorry, psal jsem to z hlavy :-)
V.V.


To říká, že to jsou cizí texty? Zrovna tak to můžou být vlastní oblíbené texty!
Venca V
Profil
Pro ty, kterým nestačilo uvedené jméno autora v každém h1 jsem trochu upravil výše citovanou formulaci, aby nedocházelo k nejasnostem :-)
Skogen
Profil *
Stránka na mě působí příjemně zádumčivě, ovšem obsahově by se nejlépe hodila k nějaké vlastní tvorbě.. Obávám se, že ač texty oblíbené, stěží jejich výčet může konkurovat třeba stránkám http://www.diskografie.cz/, kam se asi spíš obrátí každý, kdo bude hledat nějaký text. Jako doplněk k něčemu cizí texty ano, ale jako hlavní obsah je to málo, to by toho zajímavého designu bylo škoda.
Venca V
Profil
Skogen - Rozhodně nebylo záměrem nějak konkurovat nějakým obsáhlým databázím, jde vyloženě o texty, které mě osobně oslovily... Díky.
edit-překlep
mukis
Profil
Mě se to nelíbí a blbě se mi na to dívá. Nemám rád černé pozadí a na něm bílý text. Maximálnmě tmavě šedé, ale černé fakt ne.
oogi
Profil
Špatné barvy + moc naivní layoout = ty listy fakt ne....
Skogen
Profil *
Venca V - Já vím, ale netuším, pro koho ty stránky potom jsou. Co se týče těch listů, je to originální a vkusné - taky neprodáváš bojlery. Zamlouvají se mi originální nápady (estetické pojetí), pokud se hodí k tématu jako zde, všechny weby by ostatně neměly být střiženy podle normy, která je momentálně v kurzu.
Venca V
Profil
Skogen -
Stránky vznikly ve volných chvilkách jen tak autorovi pro radost, jen mne zajímá co mi vytknete. :-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0