« 1 2 »
Autor Zpráva
Gekon
Profil
Ahojte. Neberte prosím ten web moc vážně. Obrázek v hlavičce je prozatímní, barvy odkazů asi taky ještě poupravím. V sekci služby nebudu nabízet webdesign, tak podle toho prosím přizpůsobte své reakce. Díky.

gekon.NAME
rommy
Profil *
"Modrá je dobrá", ale tady mi moc nesedí...hlavně to orámování...a hlavička pod hlavičkou
Gekon
Profil
rommy
Vzhledem k tomu, že ani v nejmenším nemám grafické cítění a dokážu maximálně tak zmenšit nebo ořezat fotku, nějaké vyšší grafické cítění ode mne nemůžeš očekávat. Díky za názor, uvidíme, co ostatní.
Mastodont
Profil
Úplně stejný dojem - modrá "řve" a modrý text se čte blbě (ale já černé pozadí nemám rád obecně).
YoSarin
Profil
Hlavička je hezká - klidně bych ji tam nechal (ale maximálně tak s poloviční výškou)
odkazy hodnotit nemůžu, když nejsou finální.
text "osobní web Štěpána Komárka" je fontem který je IMHO úděsně "nahňácaný" na jednu hromadu.
Jinak to vypadá celkem fajně. BTW - jak vypadá zvýrazněná položka menu kde se zrovna nacházím? Modrý border-top? přijde mi to nevýrazné...
A jaké služby teda budeš v sekci služby nabízet když ne webdesign? ;)
Gekon
Profil
Mastodont
Díky, popřemýšlím o tom.

YoSarin
Hlavičku bych zmenšoval jen nerad.
Ano, s tím textem nahože je problém. Letter-spacing způsobuje, že při najetí na text vlevo zůstane kus stejný. Nevím co s tím. Aktuální stránka? No vidíš, nad tím jsem nepřemýšlel. To zní dobře, ale spíš bych to viděl na světlejší background. Ve službách budou opravy PC, stavba PC apod.
Manq
Profil
Gekon
pěkné, mě se to líbí
Gekon
Profil
Manq
Aspoň někdo, děkuji:)
Lexter
Profil
Na "negrafika" je to velmi dobré :). Mě se takté nelíbí to orámování, to bych asi zcela zrušil. Je v tom velmi vidět tvůj styl. Zkus něco jiného, ale tohle se mi vcelku líbí :).
YoSarin
Profil
Aktuální stránka? No vidíš, nad tím jsem nepřemýšlel. To zní dobře, ale spíš bych to viděl na světlejší background.
Aha, a já myslel že už to tam máš - první odkaz v menu má nahoře modrý border, ale teď koukám, že to mají všechny - jen to vedle té šedo bílé zaniká. :)

Letter-spacing způsobuje, že při najetí na text vlevo zůstane kus stejný.
Zajímavé. co nastavit tomu prvku šířku a float? Nepomohlo by to?
Gekon
Profil
Lexter
Díky, od tebe si grafické pochvaly cením dvojnásob:)

YoSarin
Těžko říct, nevím jak by se to podepsalo na výsledný vzhled, ale můžu to vyzkoušet. Díky za tip:)
WanTo
Profil
Ty texty jsou už finální? Doufám, že nejsou.
Mistr
Profil
WanTo
Proč by ne?
Gekon
Profil
WanTo
Jasně že ne, ještě nemám ani rozpracované ostatní sekce:)
Lexter
Profil
Gekon

Lexter
Díky, od tebe si grafické pochvaly cením dvojnásob:)


To ani nemusíš, já jsem jen takovej přicmrndávač :).
Railbot
Profil
To ani nemusíš, já jsem jen takovej přicmrndávač :)
Nosič vody. Dělník grafiky.
Lexter
Profil
Railbot

No kruciš, to by mohlo být mé webdesignérské moto :D. Raile to bude ještě v ceně toho maskota :D.

Gekon

Abych nebyl zcela OT:

1) Myslím, že by na webu nebylo zcela od věci jeden roh zakulatit a položit na něj vektorového gekona. Je to jen takový nápad, ale myslím, že i vcelku zajímavý.
2) Pak by jsi moh změnit hlavičku. Vyzkoušet jiné fotky a trochu lépe barevně laděné.
3) Uvítal bych ohraničení fotky v logu od ostatního obsahu. Veř mi, vypadá to pak lépe.

;)
Gekon
Profil
Lexter
1.) Kdybych věděl jak, klidně:)
2.) Jestli najdu něco dobrého, dejme tomu:)
3.) Jak bys to ohraničil? Přemýšlel jsem o tom, třeba ten 10px modrý border, ale to by nevypadalo hezky, IMHO.
oogi
Profil
Pěkný menu, toho gekona by chtělo nějak graficky hybridizovat, to modré písmo v textu je špatné...
Gekon
Profil
oogi
Co to znamená hybridizovat? :)
Lexter
Profil
Gekon

Taky si říkám :D.

PS: už ti jdu psát odpověď na mejl ;)
oogi
Profil
Gekon
Jakoby zoriginálnit... něco s ním provést - přeházet barvy nebo ho nějak zapojit do zbytku stránky... Vypadá moc nudně a useknutě...
Gekon
Profil
oogi
Jasné. Domlouvám se s Lexterem, snad s tím něco provede. Vyděrač lakomej:))
Lexter
Profil
Gekon

těch pár šupů jsem nastínil jen kvůli tomu, že se jaktakž známe :D Buď rád :D
Gekon
Profil
Lexter
Pár šupů! Ještě že tě znám:)
Gekon
Profil
Vyřešen problém s nedokreslením hoveru v logu. Relativní pozicování made by Dero:)
YoSarin
Profil
Vyřešen problém s nedokreslením hoveru v logu. Relativní pozicování made by Dero:)
Výborně - tak to můžeš odnahňácat ten text vpravo nahoře (btw - jde označit sice celý, ale při ctrl+c -> ctrl-v z toho vyleze jen "osobní web ". Štěpán Komárek se nám někam vytratil.
Gekon
Profil
YoSarin
Ano, toho jsem si všiml. Musíš se zastavit těsně na tom áčku, pak to jde hladce:)
Dero
Profil
Ano, toho jsem si všiml. Musíš se zastavit těsně na tom áčku, pak to jde hladce:)

Nebo trojkliknout na "osobní web".
YoSarin
Profil
Gekon
ajo :)
Ale pak prozměnu zůstane to jméno označený a i při kliknutí mimo text to zůstane označený.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0