Autor Zpráva
Siblaa
Profil *
mrkněte na www.rykers.eu
art4web
Po pol minute čakania, kým sa mi web načíta som ho zatvoril, asi toľko.
Mastodont
Jede mi to normálně. Příliš mnoho navzájem významově nerozlišených odkazů nahoře, proužek na začátku článků se mi zdá velký, barevně se mi to moc líbí. Možná bych zkusil od sebe rozlišit sloupce.
Siblaa
Profil *
Dík , je to kámošovo práce a nechtěl slyšet názory, já ale jo a každý návrh na zlepšení mu samozřejmě přednesu:)
Vladosik
Siblaa
Sorry, ale tohle je stazena sablona, ikdyz pises ze ne...
roberta
Siblaa
obrázky by sa zišli zmenšiť. strašne dlho sa to načítava.

o html+css radšej pomlčím
Siblaa
Profil *
Já myslim, že ne, nevim jak se to pořádně pozná, každopádně všechny klanové weby vypadají takto, takže to dělal tak, aby to bylo podobně
Vladosik
Taky je vetsina klanovych webu ze sablon. Poznam to tak, ze jsem tohle uz videl, jen tu sablanu ted nemuzu najit. Zmeneny jsou jen obrazky. Dokonce je to i cele v tabulce a na to si pamatuju...

Pokud to je jen okopirovane, tak je to pekne blbe, kdyz je to tedy cely v tabulce...
Petr Tichý
Řekl bych přesto, že je to šablona.
Siblaa
Profil *
:) nedokážu vám oporovat..přesto věřím kámošovi, že to neni jen trapně stažená šablona a převedená do php...
Vladosik
Tak aspon neco, je to proste okopirovany tenhle web i s kodem a trochu upraveny, zustali tabulky i stejny css styl (i nazev s podtrzitkem:-) )

http://cms.webspell.org/index.php?site=files
Siblaaa
Profil *
Tak asi jo...zklamání:(
Petr Tichý
Nicméně je ta šablona zkažená amatérskými zásahy, takže třeba v Opeře rozjeté a humus kód. (nemyslím tabulky, ale třeba <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.