Autor Zpráva
devilkin
Profil
Tak jsem se taky rozhodl nechat si ohodnotit své výtvory. Asi toho budu litovat, ale co, je Apríl a navíc jsem nachlazený (tudíž apatický), takže to snad přežiju.

Takže tady jsou odkazy:
www.tatrapronak.com
www.podjavornik.com

Jsem si vědom několika chyb, tak jsem zvědavý o kolika nevím ;-).

Děkuji za vás názor.
Marty
Profil
tatrapronak - hover u menu je příliš drastický, layout se při zvětšení písma rozhodí a výběr barev je takový vlažný
podjavornik - je graficky podobný prvnímu dílku, nicméně se mi líbí více, u fotografií bych ještě možná trochu více odsadil text
Acci
Profil
K tom druhém:
* V <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="cs" lang="cz"> má být lang cs
* Místo odřádkování používej CSS (margin)
* Proč máš na stránkách odkaz na tento samý web?
* Rozlišení jazyků není moc dobré
ax123
Profil
Na podjavorník by to chtělo min-width alespoň na úvodní stránku. Líbí se mi barevné sladění stránky. Příjemné, uklidňující. Možná bych tam dodal zajímavosti v okolí.
Tatra je po obsahový stránce zajímavá, ale vzhledově mě nezaujala, nicméně vypadá funkčně
devilkin
Profil
to: Acci:
* Děkuji . Opraveno
* Zkusím.
* Taková HOMEPAGE, jinak se nedá dostat na začátek (aktuality). Asi to není moc dobré řešení . Uznávám
* Před VÍTEJTE přidám ještě malou vlaječku.

Všem zatím děkuji.
Pepee
Profil
Čistý, funkční. Solidní práce, teda krom uvodní stránky toho penzionu, nebo co to bylo. Taky bych to asi řešil jináč, než <br>. Možná by to chtělo graficky dotáhnout, jinak v pohodě.
Kráťa
Profil
Začíná mi jít na nervy slovo "vítejte", které vidím snad 5x denně (při startu Windows se nekoukám). To už jsme úplně bez fantazie, co tam napsat úplně normálně třeba v deseti řečech pod sebe "Dobrý den"?
Jinak mě se víc líbí Tatra, jelikož tam není "vítejte".
RiZe
Profil
lol.

že bych jako skočil do knihovny pro 8 slovníků ( 1.cs , 2.en )
Kráťa
Profil
Prosím tě "zdravstvujtě rebjata, gutten tag a good day (či jak se to všechno píše) by se snad dalo i vygooglovat ne? Ale o to vůbec nejde, jde o to, že slovo "vítejte" je opravdu kam se člověk podívá.
Tak tam napiš "dobrý den" pouze česky a slovensky.
devilkin
Profil
To Kráťa:
Ten obsah jsem nevymýšlel. Ale ještě není úplně dodělaný překlad, takže se to bude ještzě trochu předělávat. Pokud s tím bude majitel hotelu souhlasit, dám tam "Dobrý den".
To Pepee:
Použití <br> bylo řešení narychlo a je to jedna z těch chyb o kterých vím a časem (to jsem zvědavý, kdy se k tomu dokopu :-) ) to opravím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0