Autor Zpráva
Aailyyn
Profil *
http://aailyyn.wz.cz/ byla mi tu vytýkána špatná čitelnost stránek, trošku jsem to pozměnila, co si o tom myslíte ?
Petr Tichý
Profil
Když pominu obecnou nemilost černé barvy jako pozadí, tak ano. Dá se to číst a dobře. Také aby se nedalo s maximálním možným kontrastem popředí a pozadí.
J
Profil *
Kdyby byly texty např. písmem arial a ne times, a větší, tak snad.
YoSarin
Profil
Aailyyn
Je to posun vpřed - vypadá to podstatně líp - jen mi řekni, v tom motivu na levé straně obrazovky, co znamenají ty dva kopečky zmrzliny s tím trojůhelníkem? ;)
Mistr
Profil
Aailyyn
Z ústředního obrázku si odstraň panýlek pro uložení, odeslání apod. (viz MSIE 6).
Aailyyn
Profil *
ten ornament je tak trochu provizorní, tam ještě přijde něco jinýho a černou barvu nedám :-) někde jsem zahlídla, že se nemá míchat patkový a bezpatkový písmo, mně nepřijde, že by to na pohled vypadalo nějak katastrofálně, leč přítomní odborníci se asi osypávají :-))) díky všem za rady a tipy.
oogi
Profil
Ta lebka super, ale nevím zda je to tvá torba nebo zda je to odněkud stáhlý...
saybye
Profil
Ta lebka vypadá z 99% jako obálka Nekroskopu. V první chvíli jsem myslel, že jsem na stránkách o sci-fi/fantasy literatuře...
czechport
Profil
- chtělo by to nějaký hover efekt v menu
- počítadlo přístupů je moc vlevo, první písmeno textu nad ním splývá s pozadím
- ke kódu se vyjadřovat raději nebudu
- dvojité podtržení pod horním menu na dalších stránkách ti přelézá přes levý okraj s grafickým podkladem což nevypadá vůbec hezky - doporučuji udělat zleva stejnou mezeru jako máš zprava
- když kliknu na odkaz Vaše názory, tak se mi menu zalomí - stránka má jinou šířku než ty ostatní
Aailyyn
Profil *
tak, až na ten kód jsem se pokusila na vaše výtky reagovat a vše opravit.
radim93
Profil
Ošklivé.
3 /10
Aailyyn
Profil *
Ošklivé.
trošku široký pojem :-)
Aailyyn
Profil *
se omlouvám, že už tu odkaz na ten svůj výtvor zase tahám nahoru, ale předělala jsem úvodní stránku, možná by mohla zůstat i takhle nebo dát menu trochu nahoru, případně ho řešit tak, jako ho mám na ostatních stránkách nebo vás napadá ještě něco jinýho ? předem díky za radu i názor a zkuste si prosím odpustit rady typu "já bych to vyřešil tak, že bych to celý zrušil" :-)
Manq
Profil
Aailyyn
musíš si uvědomit, že většina uživatelů je strašně líná - než aby zaskrollovala dolů, radši stránku opustí. Proto musíš dávat důležité části webu co nejvýš - v Tvém případě menu.
náštěvník
Profil *
Nový internetový vyhledávač http://www.alege.ic.cz
Petr Tichý
Profil
náštěvník
Si ubohý a tvůj vyhledávač (doopravdy jen katalog) je ubohý ještě více. BAN
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0