Autor Zpráva
mmatt89
Profil *
zdravim,
poprosil by som o kritiku mojho webu a nazory o nom - http://foofighters.unas.cz/
diky za vase nazory ;)
Mastodont
Profil
To logo vlevo nahoře je okousané schválně?
Použitý font se mi nelíbí.
Dávat nadpis Počitadlo na úroveň hlavní nabídky? To je tak důležitý?

Zamlouvá se mi výběr barev.
mukis
Profil
Nelíbí se mi okousané logo. S textem bys měl taky něco udělat, špatně se čte. Dej mu větší výšku řádku, neo větší písmo. Příp. jiný font.
Taps
Profil
To logo se mi taky nelíbí..zkus to nějak upravit
Petr Tichý
Profil
Posuvníky, odrbané nápisy v hlavičce, tabulky, dekorativní obrázky přes img => hodně špatné.
oogi
Profil
Ne, toto se mi nelíbí... zvláště to logo....
Manq
Profil
mmatt89
chybí patička
niCe
Profil
Takže:

1. Rámy - NEpoužívat;
2. Logo upravit, doporučuju photoshop;
3. Ty čtyři fotky vpravo nahoře jsou jak z martýria;
4. Písmo je nevzhledné;
5. A když jsem v sekci viděl jak se mi načítá 4MB obrázek (!) kterej má ale ve výsledku rozměry zhruba 100px na 50px, myslel jsem že ten web nakopnu, ale nejde to, do webu kopnout nejde;
6. Zajímavé jazykové verze, čeština a slovenština. Bohužel, leč jsou to odlišné jazyky, čech rozumí slovenštině, slovák rozumí češtině. :) Místo toho např, angličtinu, němčinu, francouzštinu.
7. Navíc když vyberu češtinu, na další podstraně na mě zase číhá vybrat jazyk. Myslíte, že mám 5 minut co 5 minut náladu na jinej jazyk? Asi ne, chci si jednou vybrat češtinu a číst v češtině;
8. Jestli to k tomu někomu sedí nebo ne, tak mě ta červená barva vypaluje oči :)

Pěkný den
mmatt89
Profil *
fuu-- no tak diky.. aj ked neviem za co :D.. ale nie.. dik za nazory ;)
no skusim s tym nieco spravit
mmatt89
Profil *
trochu som na tom pomakal a budem rad ak sa na to pozriete
upravenú verziu som dal na inú adresu Text odkazu

úplne som sa zbavil rámov, mám len jeden iframe, dalej som pridal paticku, upravil som hlavicku, tu fotku "z martyria" som tam nechal schvalne... takze som zvedavy co na to poviete ;)
mmatt89
Profil *
hmm...to sa nikto nenajde?

mozno som to blbo napisal... opravene stranky su na http://fuu-bojovnici.wz.cz/

diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0